Dřevěná stavba roku

Dřevěná stavba roku

1.

Přírodní areál Višňovka

Hlasování bylo ukončeno.

Obecné informace o díle

Název hřiště

Přírodní areál Višňovka

O hřišti

Přírodní areál Višňovka vznikl na místě, kde dříve byla pískovna (později skládka) a ovocný sad. Jeho autorem je Mgr. Jiří Kašťák, jenž navrhl místo pro setkávání a relaxaci všech věkových kategorií - od předškolních dětí až po obyvatele důchodového věku. V areálu Višňovka mohou trávit čas jak děti předškolního či školního věku a jejich rodiče, tak i senioři. V přírodním prostředí s dostatkem zeleně má každá věková skupina k dispozici "své" herní a sportovní objekty. Významným navýšením jednoho z umělých kopců a osazením robustní akátové rozjezdové rampy na jeho vrcholu vznikl i terén pro zimní aktivity.

Uvedení hřiště do provozu

červen 2011

Adresa hřiště

Ulice Ke Skále, Chýně

Údaje o soutěžícím

Soutěžící

Obec Chýně

Přihlašovatel

Obec Chyně

O soutěžícím

Obec Chýně
Hlavní 200, Chýně

www.chyne.cz
ou@chyne.cz
+420 311 670 595

Obec Chýně leží na západním okraji hlavního města Prahy mezi karlovarskou silnicí a dálnicí na Plzeň. Od konečné stanice metra B ze Zličína je to do Chýně jen deset minut autobusem a asi čtyři kilometry autem. Chýni obklopuje zemědělská krajina, ale hraničí s přírodní památkou Hostivické rybníky, na které navazují rákosiny a mokřady.

2023 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací