Dřevěná stavba roku

Dřevěná stavba roku

5.

Herní koutek "U farmáře"

Hlasování bylo ukončeno.

Obecné informace o díle

Název hřiště

Herní koutek "U farmáře"

Umístění hřiště

Zoo Jihlava, Březinovy sady 5642/10, 586 01 Jihlava

Datum uvedení hřiště do provozu

04/2015

Popis hřiště a okolí

Herní koutek se nachází v areálu Zoo Jihlava u expozice Australská farma. Je součástí největší relaxační zóny zahrady, kde v letním období nachází odpočinek mnoho návštěvníků jednak v sedě na lavičkách, ale i v leže v houpacích sítích a na lehátkách. Dřevěné prolézačky s laminátovou klouzačkou jsou ve tvaru traktůrku a žebřiňáku a pěkně zapadají do atmosféry farmy. Podklad hřiště je pískový, dětem tedy v sezonním období nabízíme drátěný koš umístěný na pařezu plný plechových nádobiček a lopatiček, které děti zvou k nekonečným hrátkám. Součástí zóny je i zdroj pitné vody. Celé místo je situováno do sadu ovocných stromů, které v horkých letních dnech poskytují unaveným návštěvníkům stín. Své soukromí zde najdou i kojící maminky, pro které je k dispozici atypická lavička se zastíněním.

Údaje o soutěžícím

Jméno/Název společnosti

Zoologická zahrada Jihlava, příspěvková organizace

Bydliště/Sídlo společnosti

Březinovy sady 5642/10, 586 01 Jihlava

Vztah ke stavbě

Majitel

Webová stránka

Telefon

+420 567 573 730

Email

jizoo@zoojihlava.cz

Logo/Fotka

Doplňující informace

Zoo Jihlava se nachází téměř uprostřed České republiky a je dobrým cílem k rodinným procházkám a výletům. Moderní expozice se zajímavými názvy nabízí seznámení nejen se zvířaty, ale i s životem a přírodou pěti různých kontinentů. K odpočinku návštěvníci mohou využít relaxační zóny se spoustou herních prvků pro děti a laviček k posezení. Na své si přijdou i zvídaví návštěvníci, pro které je připraveno mnoho informací ke čtení. Hladoví návštěvníci mohou využít několik občerstvovacích míst.

2020 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací