Dřevěná stavba roku

Dřevěná stavba roku

9.

3D bludiště v korunách stromů

Hlasování bylo ukončeno.

Obecné informace o díle

Název hřiště

3D bludiště v korunách stromů

Umístění hřiště

Osek

Datum uvedení do provozu

07/2015

Popis hřiště a okolí

Unikátní dětské hřiště s příznačným názvem 3D bludiště spatřilo světlo světa v létě 2015 ve městě Osek. Stavba na vzrostlých dubech poblíž místního koupaliště vyrostla v rekordní době 3 týdnů. Jedná se o opravdu jedinečnou atrakci určenou pro celou rodinu. 3D bludiště je dvoupatrové hřiště skládající se z 15 domečků a 16 lávek s rozmanitými herními prvky a lanovými překážkami. V prvním patře 3 – 4 m nad zemí najdeme 6 dřevěných lávek s jednoduššími síťovými prvky, ve druhém patře, až 7 m nad zemí, nás čeká 8 těžších překážek. Celková délka bludiště je 110 m, nástup do prvního patra je tvořen točitým schodištěm a pro pohyb mezi patry slouží důmyslné prolézačky. Hlavním materiálem stavby je masivní modřínové dřevo použité na lávkách, podlahách i obkladech domečků, hlavní nosné konstrukce jsou ocelové, aby snesly velké zatížení.

Realizační skupina

Autor

Unipark, s.r.o.,

Údaje o soutěžícím

Jméno/Název společnosti

Unipark, s.r.o.

Bydliště/Sídlo společnosti

Sladkovského 13, 612 00 Brno

Vztah ke stavbě

Autor

Webová stránka

Telefon

+420775 253 944

E-mail

info@unipark.cz

Kontaktní osoba

Jan Bezucha

Logo/Fotka

Doplňující informace

Navrhujeme, projektujeme a stavíme unikátní atrakce pro lidi. Naše projekty vytváří jedinečný prostor nejen pro zábavu, ale také pro osobnostní růst v bezpečném prostředí pro děti i dospělé. Naše zkušenosti sahají až do roku 1996, kdy jsme začínali se stavbou lanových parků, outdoorovými programy a zážitkovou pedagogikou. Dnes jsme stabilní firmou v oboru, která svým klientům dodává komplexní řešení volnočasových areálů v nejvyšší kvalitě, včetně nezbytné certifikace, poradenství a servisu.
Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací