Dřevěná stavba roku

Dřevěná stavba roku

5.

Minibyt REXTA

Hlasování bylo ukončeno.

Obecné informace o díle

Název interiéru

Minibyt REXTA

Typ interiéru

Soukromý

Popis interiéru

Nejvýraznějším prvkem brněnského minibytu, ve kterém žije mladý pár, je moderní dřevěný nábytek REXTA. Jde o jednotlivé nábytkové moduly, které lze podle potřeb kdykoli šikovně přeskládat. Sestavíte z nich malý či velký konferenční stolek, stoličky na sednutí, odkládací stolek s úložným prostorem, praktický noční stolek, knihovnu, policovou skříň nebo dokonce kuchyňský koutek. Nabízí všestranné využití.

Inovativní řešení

Jedná se o zcela nový koncept nábytku. Jeho velkou výhodou je absence jakýchkoli kovových spojovacích prvků. Sestavíte z něj nábytek podle své fantazie, případně moduly elegantně uklidíte na sebe do komínu. Tento moderní nábytek šetří náš životní prostor a učí nás minimalistickému způsobu života.

Doplňující informace o interiéru

Pokud jdete na návštěvu, kde není dostatek míst k sezení, můžete si sbalit svoji stoličku REXTA do speciálního batůžku a odnést si ji kamkoli s sebou. Rychle a jednoduše ji složíte a z batohu si vyrobíte měkký podsedák, který vám zaručí ještě pohodlnější posezení.

Umístění interiéru

Brno, 613 00

Užitná plocha

41,6 m2

Datum kolaudace/ realizace

11/2017

Dodavatel stavby

REXTA

Designér

Filip Dočkal

Video

Údaje o soutěžícím

Jméno / Název společnosti

REXTA

Obec bydliště / sídla společnosti

Brno

Vztah k interiéru

Realizační společnost / Dodavatel

Telefon

+420 731 171 707

E-mail

rexta@rexta.cz

Webová stránka

Logo / Fotka soutěžícího

Doplňující informace o soutěžícím

REXTA je modulární nábytek, který podporuje udržitelnost a vnímání dobrého designu ve všech jeho aspektech: kvalitní materiály, česká výroba, promyšlený a nadčasový design, mnohoúčelové využití. A také dlouhá životnost – pokud se vám poškodí jedna součást, nemusíte vyměňovat celý modul, ale stačí nahradit potřebný kus.

2023 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací