Dřevěná stavba roku

Dřevěná stavba roku

4.

Valašská chalupa – Hájenka

Hlasování bylo ukončeno.

Obecné informace o díle

Název interiéru

Valašská chalupa – Hájenka

Typ interiéru

Veřejný

Popis interiéru

Valašská chalupa – Hájenka je jednou z řady rekreačních objektů ve Velkých Karlovicích se třemi plně vybavenými apartmány s možností ubytování až pro 20 hostů. Každý apartmán je vybaven kromě vlastní koupelny i jedinečnou zakázkovou kuchyní a odpočinkovým koutem s čalouněnou sedačkou. K tanci i klidnému posezení pak slouží velká společenská místnost v přízemí, opět vybavená smrkovou kuchyní.

Inovativní řešení

Interiéru vládne smrkový masiv, který Hájence dodává jedinečný přírodní charakter. Pro bezbarvou povrchovou úpravu jsme zvolili přírodní vosky Osmo. V celodřevěném smrkovém provedení jsou vyrobeny i kuchyňské linky. Součástí realizace a dodání byly i modrotiskové závěsy, záclony či ovčí kožešiny, které tematicky zapadají do prostředí Valašska, vše dle přání architektky.

Doplňující informace o interiéru

Celý interiér ze smrkového masivu v bezbarvé povrchové úpravě přírodními vosky Osmo, dodává budově jedinečný přírodní charakter. V celodřevěném smrkovém provedení jsou vyrobeny i kuchyňské linky, vybaveny plně integrovanými spotřebiči. Součástí realizace a dodání byly i modrotiskové závěsy, záclony či ovčí kožešiny tematicky zapadající do prostředí Valašska, vše dle přání architektky.

Umístění interiéru

Velké Karlovice, 756 06

Datum kolaudace/ realizace

01/2018

Realizační skupina

Architekt

Ing. Miroslava Josefíková – Studio EMODI

Dodavatel stavby

Tesarem – dřevostavba, PaPP, spol. s.r.o.

Investor

Synot Real Estate, k.s.

Údaje o soutěžícím

Jméno / Název společnosti

UNIS-N, spol. s. r.o.

Obec bydliště / sídla společnosti

Sedlčany

Vztah k interiéru

Realizační společnost / Dodavatel

Kontaktní osoba pro veřejnost

Michal Paclt

Telefon

+420 702 027 208

E-mail

paclt@unis-n.cz

Facebooková stránka

Logo / Fotka soutěžícího

Doplňující informace o soutěžícím

Naše firma UNIS-N, spol. s.r.o. se specializuje na výrobu nábytku z masivu, především na nábytek ze smrku, borovice a dubu. Kromě standardní nabídky katalogového nábytku, vyrábíme i nábytek na zakázku, přesně dle přání zákazníků. Mimo kusového nábytku vyrábíme interiérové dveře, schodiště, nebo kuchyňské linky. Rovněž se zabýváme kompletním vybavením hotelů, penzionů nebo restaurací „na klíč“, kde často spolupracujeme s celou řadou architektů a designerů.

2023 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací