Dřevěná stavba roku

Dřevěná stavba roku

8.

Prodejna We Are FOOD LOVERS

Hlasování bylo ukončeno.

Obecné informace o díle

Název interiéru

Prodejna We Are FOOD LOVERS

Typ interiéru

Veřejný

Charakteristika interiéru a filosofie díla

Společnost, provozující na pražském letišti gastronomické a retailové provozy, chtěla v rámci remodelingu stávající prodejny změnit design a doplnit portfolio svých aktivit o prodejnu typických českých delikates od drobných výrobců. Mělo se jednat o standardní prodejnu s prostorem pro prezentaci vybraných pochutin.

Zajímavost o díle / Příběh díla

Hledali jsme s marketingem charakter prostoru, který by co nejlépe prezentoval drobné české výrobce a jejich produkty a zároveň přiblížil zákazníkům tuto specifickou výrobu.

Přivedli jsme zákazníky do prostoru, který připomíná drobné výrobny rodinných firem. Stěny jsme obložili čistým bílým keramickým obkladem, zhusta používaným v  řeznictví, pekárnách a skladech. Rovněž podlaha je keramická. Tabulky s ručními popisy prodávaných produktů jsou zavěšeny na hrubých kovových hácích a lištách. Dřevo použité v policích, na prodejních ostrůvcích a pokladnách odkazuje na jednoduchost bedýnek se zbožím.

Standardní osvětlení doplňují jednoduchá černá plechová světla. Strohost výroby je podtržena černobílou barevností, doplněnou světlým dřevem.

Umístění interiéru

Praha 6 – Ruzyně, 160 08

Užitná plocha

150 m2

Datum kolaudace/ realizace

2019

Realizační skupina

Architekt

DL STUDIO, s.r.o.

Projektant

DL STUDIO, s.r.o.

Investor

Lagardere Travel Retail, a.s.

Údaje o soutěžícím

Jméno / Název společnosti

DL studio, s.r.o.

Obec bydliště / sídla společnosti

Praha 8 – Karlín

Vztah k interiéru

Architekt

Kontaktní osoba pro veřejnost

Ing. arch. Tomáš Hrubý

Telefon

+420 603 972 761

E-mail

tomas.hruby@dlstudio.cz

Webová stránka

Facebooková stránka

Logo / Fotka soutěžícího

Doplňující informace o soutěžícím

Architektonické studio založeno v r. 2006 po šestileté spolupráci současných jednatelů. Kromě členů DL studia pracuje na projektech stálý okruh externích spolupracovníků (stavební profese, grafici, výtvarníci). Specializací studia jsou návrhy interiérů, převážně gastro provozů, veřejných interiérů a návrhy scénografií pro divadla a televizi.

2021 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací