Nadace dřevo pro život

Vyberte nejlepší dřevěné stavby a vyhrajte!

Výtah z Podmínek ankety Dřevěná stavba roku 2016 (DSR)

Kdo může hlasovat v anketě DSR 2016?

Hlasovat může každý návštěvník Galerie Dřevěná stavba roku, který se v termínu hlasování (15. – 26. 2. 2016) zaregistruje a pošle minimálně jeden hlas některému ze soutěžních děl DSR 2016. Odesláním svého hlasu zároveň vyjadřuje svůj souhlas se Soutěžními podmínkami ankety DSR 2016, stejně jako s Prohlášením hlasujícího (viz Soutěžní podmínky).

Jak hlasovat v anketě DSR 2016?

1)    Hlasovat je možné od 15. do 26. 2. 2016 v Galerii Dřevěné stavby roku 2016.

2)    Na horním panelu stránky si vyberte kategorii, pro kterou chcete hlasovat.

3)    Nyní vidíte všechna soutěžní díla přihlášená do dané kategorie.

4)    Klikněte na jakékoliv dílo a prohlédněte si ho.

5)    Další díla si můžete prohlížet pomocí tlačítek „Předchozí dílo“ a „Další dílo“, nebo návratem do celé kategorie tlačítkem “Návrat do kategorie”.

6)    Hlasovat pro díla, která Vás zaujmou, můžete pomocí tlačítka „Dát hlas“.

7)    Při prvním hlasování zadejte Vaše jméno a e-mail. Systém si Vás pro další hlasování už bude pamatovat.

8)    Odešlete alespoň 1 hlas v každé kategorii, abyste se dostali do soutěže o nábytek v hodnotě 50 000 Kč.

9)    Pokud chcete zvýšit své šance na výhru, hlasujte pro maximální možný počet děl = 3 díla/kategorie. O hlasování řekněte také své rodině a známým!

 

Jak vyhrát nábytek v hodnotě 50 000 Kč od vybraných členů Klastru českých nábytkářů?

Hlasující veřejnost soutěží o cenu pro vítězného hlasujícího – nábytek v hodnotě 50 000 Kč od vybraných členů Klastru českých nábytkářů.

Do této soutěže se zařadí pouze ten hlasující, který pošle alespoň jeden hlas v KAŽDÉ SOUTĚŽNÍ KATEGORII. Vítězným hlasujícím se stane ten, který svými hlasy uhádne nejlépe skutečné vítěze hlasující veřejnosti v anketě DSR 2016. V případě, že bude takových hlasujících více, rozhodne o vítězství losování. Šanci na výhru zvýšíte, pokud budete hlasovat pro maximálně možný počet děl = 3 díla/kategorie, tedy pošlete celkem 24 hlasů. O hlasování řekněte také své rodině a známým!

Jaký nábytek můžete vyhrát?

Partnerem ankety DSR je Klastr českých nábytkářů, jehož tři vybraní členové darovali cenu pro vítězného hlasujícího v hodnotě 50 000 Kč.

Vítězný hlasující si bude moct vybrat nábytek v této hodnotě od jedné ze tří níže uvedených firem:

Dřevotvar – atypické interiéry: sortiment k výběru zde.

Dřevojas – koupelnový nábytek: na výběr ze dvou sestav:

1)    Koupelnový nábytek Enzo 

2)    Koupelnový nábytek Retro 

Nadop – kuchyně a čalouněný nábytek: sortiment na výběr zde.

 

Už jsem hlasoval/a. Kdy se dozvím výsledky ankety?

Výsledky zveřejníme na našem webu, Facebooku a v dalších médiích po slavnostním vyhlášení vítězů DSR 2016, které se koná 17. 3. 2016 ve Křtinách u Brna. Vítězný hlasující bude o své výhře předem informován a na tuto prestižní společenskou událost pozván.

_________________________________________________________________________________

O anketě Dřevěná stavba roku

Anketa Dřevěná stavba roku je veřejnou přehlídkou staveb ze dřeva. Do ankety mohou být přihlášeny všechny dřevěné stavby, nebo stavby s dřevěnými prvky, které byly postaveny na území České a Slovenské republiky, anebo je čeští a slovenští autoři navrhli pro jinou zemi EU.

Našim cílem je ukázat veřejnosti krásu dřeva jako obnovitelného přírodního materiálu v každodenním životě. V anketě proto představujeme konkrétní firmy a jednotlivce, kteří dřevo při své činnosti využívají.

Anketa zvyšuje povědomí o výhodách dřevěného stavění mezi odbornou i laickou veřejností. Zároveň je unikátní tím, že propojuje realizační firmy, architekty, projektanty či zoologické zahrady s jejich potenciálními koncovými zákazníky. Těm umožňuje vybrat si z těch nejzajímavějších dřevěných staveb právě tu, ve které chtějí bydlet či kterou chtějí navštívit.

Anketa je zaštítěna významnými zástupci z veřejné správy a podporují ji silní partneři. Jejich aktuální seznam naleznete na stránce zde.

O Nadaci dřevo pro život

Organizátorem ankety je Nadace dřevo pro život (Nadace). Jejím záměrem je dlouhodobé a systematické šíření informací o významu bohatství lesů pro společnost, způsobech péče o ně a možnostech šetrného a ohleduplného využívání dřeva. Jedním z projektů, který napomáhá tomuto záměru, je právě anketa Dřevěná stavba roku.

Jak přihlásit dřevěnou stavbu do ankety DSR 2016?

Přihlašování do ročníku 2016 je v tuto chvíli uzavřeno. V případě, že byste měli zájem se přihlásit do ročníku 2017, kontaktujte nás prosím na e-mailu nadace@drevoprozivot.cz.

2017 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt

Tento web vytvořil |

Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Beru na vědomí Více informací