Do lesa s lesníkem na Dobříši

Novinka je ze dne: 12. říjen 2018

Do lesa s lesníkem na Dobříši

V lese poblíž Dobříše proběhla v úterý 9. října 2018 akce „Do lesa s lesníkem“ pro 130 dětí a jejich pedagogů ze Základní školy Dobříš. Dopolední program na polesí Svatá Anna pro ně připravila Nadace dřevo pro život ve spolupráci se společností Colloredo-Mannsfeld spol. s r. o., Městem Dobříš, Vodohospodářskou společností Dobříš spol. s r.o. a za finanční podpory Ministerstva zemědělství.

Na děti čekalo překvapení v podobě ukázky práce živého koně při přibližování dříví, ukázky dravců a seznámení se s odvětvím myslivosti – sokolnictvím. Dále jim zaměstnankyně Vodohospodářské společností Dobříš spol. s r.o. předvedla funkci lesa jako čističky a zásobárny vody. Na konci programu si děti odvezly dárek od společností Colloredo-Mannsfeld spol. s r. o. – vlastnoručně vyrobené houpačky. K tomu děti dostaly  koláčky od Města Dobříš.

Jak se den v lese vydařil, zhlédnete na fotografiích níže.


2021 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací