Do lesa s lesníkem očima školáků a učitelů

Novinka je ze dne: 11. prosinec 2015

Do lesa s lesníkem očima školáků a učitelů

Nadační projekt „Do lesa s lesníkem“ pořádaný pro děti základních škol po celé České republice si dává svou pravidelnou zimní pauzu.

Zajímal nás proto názor učitelů, kteří se v minulém roce účastnili se svými žáky našeho projektu. Jejich zpětná vazba je pro nás vždy nesmírně přínosná. V reportáži na našem Facebooku tedy uslyšíte, co si o akci Do lesa s lesníkem myslí 10 učitelů ze základních škol po celé ČR.

Několik komentářů výtahem: "třešnička na dortu", "prima akce", "hrozně se nám to líbilo", "rok od roku lepší", "něco úžasného", "akce byla výborná", "pestré aktivity", "první akce, kde děti poznaly les z pohledu lesníka". 

V rámci zimní pauzy jsme pak od školáků ze Základní školy Pohůrecká z Českých Budějovic dostali milé překvapení. Děti, které se účastnily "Lesníka v Hluboké nad Vltavou", zvěčnily na výkresové čtvrtky zážitky z celého dne, během něhož si vyzkoušely, jak se správně starat o les. Níže se na ně můžete podívat.

Děkujeme všem spřízněným školám za skvělou spolupráci a těšíme se v příštím roce na viděnou!

2021 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací