Pod Týčským vrchem se děti vzdělávaly o lese

Novinka je ze dne: 07. prosinec 2020

Pod Týčským vrchem se děti vzdělávaly o lese


Tradiční akci „Do lesa s lesníkem“ navštívilo 80 dětí a jejich pedagogů ze Základní školy J. V. Sládka Zbiroh. Akce proběhla ve čtvrtek 26. listopadu 2020 na polesí Vlastec u města Zbirohu. Dopolední program v lese pro ně připravili Nadace dřevo pro život ve spolupráci se společností Colloredo-Mannsfeld spol. s r. o., Smurfit Kappa. s.r.o. a za finanční podpory Ministerstva zemědělství.

Děti si v podzimním počasí zábavnou formou vyzkoušely každodenní činnosti lesníka v lese. Největším zážitkem pro ně byla ukázka práce tažného koně při dopravě dříví z lesa, sázení stromečků, ukázka hlasů lesní zvěře a lovecký pes. V kreativní dílně, pak s nadšením malovaly ozdoby, které věšely na stromeček.

Na závěr dne si děti odvezly dva dárky od partnerů akce, byly to dobré koláčky od firmy Colloredo-Mannsfeld spol. s r. o. a papírové ozdoby od Smurfit Kappa Žebrák.

Jak se den v lese vydařil, zhlédnete na fotografiích a videu níže.

2021 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací