Polesí sv. Anna na Dobříši vítalo mladé lesníky

Novinka je ze dne: 08. listopad 2017

Polesí sv. Anna na Dobříši vítalo mladé lesníky

V dobříšském lese rodiny Jerome Colloredo-Mannsfelda proběhla ve středu 27. září 2017 již tradiční akce „Do lesa s lesníkem“, které se účastnilo 107 dětí a jejich učitelů z II. ZŠ v Dobříši.  Dopolední program na polesí Svaté Anny připravila Nadace dřevo pro život ve spolupráci se společností Colloredo-Mannsfeld spol. s r. o., Městem Dobříš a Vodohospodářskou společností Dobříš spol. s r.o. a za finanční podpory Ministerstva zemědělství.

Děti viděly ukázku práce koně při přibližování dříví,  zasadily si stromek smrku nebo jírovce, prohlédly a pohladily si dravé ptáky a změřily výšku stromu. Dále pochopily funkci lesa jako ekologické přírodní čističky a zásobárny vody. Na konci programu si odvezly jako dárek vlastnoručně vyrobenou dřevěnou lavičku. Sladkým závěrem byl chutný koláček, jako dárek na cestu domů.

Nahlédněte pod pokličku velice úspěšné a oblíbené akce, která se konala za krásného slunečného počasí. Vše je patrné z fotografií a videoreportáže níže.


2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací