Novinky/Do lesa s lesníkem

Do lesa s lesníkem v Hradci Králové

Do lesa s lesníkem v Hradci Králové

09. říjen 2018
V úterý 25. září 2018 proběhla u rybníka Výskyt akce „Do lesa s lesníkem“ pro 89 dětí a jejich pedagogy ze Základní školy Milady Horákové a Soukromé základní školy SION v Hradci Králové. Dopolední program pro ně v lese připravila Nadace dřevo pro život ve spolupráci s Městskými lesy Hradec Králové a.s. a s firmou PETROF, spol. s r.o.
Dozvědět se více
Parishovy lesy v obležení dětí

Parishovy lesy v obležení dětí

01. říjen 2018
Dne 20. 9. 2018 zavítalo do lesů poblíž Libchav 79 žáků ze ZŠ J. A. Komenského a ZŠ a MŠ Libchavy, aby se zde zúčastnilo půldenního vzdělávacího programu „Do lesa s lesníkem“. Tuto akci připravila Nadace dřevo pro život ve spolupráci se Správou Parishových lesů, společností Eurookna - Ing. Miloš Barvínek a za finanční podpory Ministerstva zemědělství.
Dozvědět se více
Do lesa s lesníkem ve Staré Oboře

Do lesa s lesníkem ve Staré Oboře

30. září 2018
V úterý 18. září 2018 se ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou sešlo 78 dětí a jejich pedagogů ze Základní školy Dobrá Voda u Českých Budějovic. Dopolední program v lese pro ně připravila Nadace dřevo pro život ve spolupráci s Lesy České republiky, s. p., Krajské ředitelství České Budějovice, A. W. Faber-Castell Česká republika spol. s r. o., Wotan Forest, a. s. a za finanční podpory Ministerstva zemědělství.
Dozvědět se více
„Do lesa s lesníkem“ poprvé u Frýdku-Místku

„Do lesa s lesníkem“ poprvé u Frýdku-Místku

29. červen 2018
V akci „Do lesa s lesníkem“, která se uskutečnila dne 19. června 2018 v lokalitě poblíž Václavovic, našlo zalíbení 102 žáků ze základní školy „OSMIČKA“ z Frýdku-Místku. Program se zde mohl uskutečnit díky partnerům akce: Lenzing Biocel Paskov a.s., Lesy České republiky, s.p. – Lesní správa Ostrava, Střední škola řemesel z Frýdku-Místkua za finanční podpory Ministerstva zemědělství.
Dozvědět se více
Lesník opět ve Vortové

Lesník opět ve Vortové

27. červen 2018
Akce „Do lesa s lesníkem“ se uskutečnila dne 14. června 2018 v revíru Vortová nedaleko Ždírce nad Doubravou. Pozvání Nadace dřevo pro život přijalo 77 žáků základní školy Smetanova Chotěboř. Program se zde mohl uskutečnit díky partnerům Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o., Diecézních lesů Hradec Králové s.r.o. a za finanční podpory Ministerstva zemědělství.
Dozvědět se více
Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací