Do lesa s lesníkem/Do lesa s lesníkem

Jihlavské děti malovaly na stromečky z OSB desek

Jihlavské děti malovaly na stromečky z OSB desek

06. květen 2019
Skupina 25 dětí ze 4. třídy ZŠ Seifertova v Jihlavě se účastnila v pořadí již čtvrté akce malování OSB desek na Krajském úřadě v Jihlavě ve spolupráci s Nadací dřevo pro život a společností Kronospan CR, spol. s.r.o.
Dozvědět se více
Do lesa s lesníkem poprvé v Kunštátu

Do lesa s lesníkem poprvé v Kunštátu

10. prosinec 2018
Slunečný a teplý první listopadový den přivítalo 106 žáků ze Základní školy a mateřské školy v Kunštátu na akci „Do lesa s lesníkem“. Tu pro ně připravila Nadace dřevo pro život ve spolupráci se společností INÉS Kunštát, s.r.o., společností Javořice, a.s. a za finanční podpory Ministerstva zemědělství.
Dozvědět se více
Lesníci vyrazili za dětmi ke Zbirohu

Lesníci vyrazili za dětmi ke Zbirohu

31. říjen 2018
V lese poblíž Zbirohu proběhla v úterý 23. října akce „Do lesa s lesníkem“ pro 104 dětí a jejich pedagogů ze Základní školy J. V. Sládka Zbiroh, ZŠ a MŠ Radnice, ZŠ a MŠ Mlečice. Program v lese pro ně připravila Nadace dřevo pro život ve spolupráci se společností Colloredo-Mannsfeld spol. s r.o. a za finanční podpory Ministerstva zemědělství.
Dozvědět se více
Městské lesy Nový Bydžov navštívili mladí studenti

Městské lesy Nový Bydžov navštívili mladí studenti

22. říjen 2018
V lese poblíž Nového Bydžova proběhla v úterý 16. října 2018 akce „Do lesa s lesníkem“ pro 78 dětí a jejich pedagogů ze Základní školy Nový Bydžov V. Kl. Klicpery a Základní školy a mateřské školy Mělník. Program v lese pro ně připravila Nadace dřevo pro život ve spolupráci se Správou městských lesů Nový Bydžov a za finanční podpory Ministerstva zemědělství.
Dozvědět se více
,,Lesník“ pro děti jižní Moravy

,,Lesník“ pro děti jižní Moravy

17. říjen 2018
Jihomoravské Šardice přivítaly v pátek 12. října 2018 další akci Do lesa s lesníkem. Ze základních škol Hovorany, Šardice, Čejč, Bukovany a Moravský Písek se sjelo k chatě Hubertka 109 dětí a jejich pedagogů, kteří byli dychtiví dozvědět se, co vše obnáší práce lesníků a jaké činnosti se musí v lese vykonávat. Program pro ně připravila Nadace dřevo pro život ve spolupráci s občanským sdružením Pro přírodu a myslivost, z.s. a za finanční podpory Ministerstva zemědělství.
Dozvědět se více

2020 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací