Do lesa s lesníkem/Do lesa s lesníkem

Lesník opět v Trutnově

Lesník opět v Trutnově

13. říjen 2018
Dne 26. 9. 2018 se v Trutnově konala akce Do lesa s lesníkem, kterou připravila Nadace dřevo pro život ve spolupráci s Českou lesnickou akademií v Trutnově – střední škola a vyšší odborná škola, Lesy a parky Trutnov s.r.o. a za finanční podpory Ministerstva zemědělství. Akce se zúčastnilo 97 žáků ze třech základních škol: Mladé Buky, Svoboda nad Úpou a Žacléř. Program byl výjimečný tím, že 6 stanovišť po odborné stránce zajišťovali převážně studenti třetích a čtvrtých ročníků České lesnické akademie.
Dozvědět se více
Do lesa s lesníkem na Dobříši

Do lesa s lesníkem na Dobříši

12. říjen 2018
V lese poblíž Dobříše proběhla v úterý 9. října 2018 akce „Do lesa s lesníkem“ pro 130 dětí a jejich pedagogů ze Základní školy Dobříš. Dopolední program na polesí Svatá Anna pro ně připravila Nadace dřevo pro život ve spolupráci se společností Colloredo-Mannsfeld spol. s r. o., Městem Dobříš, Vodohospodářskou společností Dobříš spol. s r.o. a za finanční podpory Ministerstva zemědělství.
Dozvědět se více
Do lesa s lesníkem v Hradci Králové

Do lesa s lesníkem v Hradci Králové

09. říjen 2018
V úterý 25. září 2018 proběhla u rybníka Výskyt akce „Do lesa s lesníkem“ pro 89 dětí a jejich pedagogy ze Základní školy Milady Horákové a Soukromé základní školy SION v Hradci Králové. Dopolední program pro ně v lese připravila Nadace dřevo pro život ve spolupráci s Městskými lesy Hradec Králové a.s. a s firmou PETROF, spol. s r.o.
Dozvědět se více
Parishovy lesy v obležení dětí

Parishovy lesy v obležení dětí

01. říjen 2018
Dne 20. 9. 2018 zavítalo do lesů poblíž Libchav 79 žáků ze ZŠ J. A. Komenského a ZŠ a MŠ Libchavy, aby se zde zúčastnilo půldenního vzdělávacího programu „Do lesa s lesníkem“. Tuto akci připravila Nadace dřevo pro život ve spolupráci se Správou Parishových lesů, společností Eurookna - Ing. Miloš Barvínek a za finanční podpory Ministerstva zemědělství.
Dozvědět se více
Do lesa s lesníkem ve Staré Oboře

Do lesa s lesníkem ve Staré Oboře

30. září 2018
V úterý 18. září 2018 se ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou sešlo 78 dětí a jejich pedagogů ze Základní školy Dobrá Voda u Českých Budějovic. Dopolední program v lese pro ně připravila Nadace dřevo pro život ve spolupráci s Lesy České republiky, s. p., Krajské ředitelství České Budějovice, A. W. Faber-Castell Česká republika spol. s r. o., Wotan Forest, a. s. a za finanční podpory Ministerstva zemědělství.
Dozvědět se více

2020 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací