Žáci ze základních škol ve Štětí opět na „lesníkovi“.

Novinka je ze dne: 03. květen 2017

Žáci ze základních škol ve Štětí opět na „lesníkovi“.

Dne 21. 4. 2017 uspořádala Nadace dřevo pro život ve spolupráci s MONDI Štětí a.s., městem Štětí a panem Josefem Homolkou, majitelem přilehlých lesů, akci s názvem „Do lesa s lesníkem“. Sto dvacet jedna žáků, ze základních škol Ostrovní, Školní a T. G. Masaryka ze Štětí, prožilo příjemné dopoledne v lese spolu s lesními pedagogy – odborníky na výuku o lese. Děti  si v terénu vyzkoušely zasadit nové  sazenice borovic, naučily se změřit výšku a průměr kmene stojícího stromu, zahrály si hru na lov laně, vyzkoušely si ovládání hydraulické ruky z kabiny traktoru a účastnily se mnoha dalších aktivit. Velice zajímavé bylo stanoviště připravené firmou Mondi Štětí, a.s., kde se žáci dozvěděli, jak a z čeho se vyrábí papír.  

Příjemným zakončením celého dopoledního programu byl dárek od organizátorů – chutné koláčky. Podívejte se sami na pozitivní atmosféru celé akce ve fotogalerii níže.

2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací