Zakončení sezóny „Do lesa s lesníkem“ pro rok 2017

Novinka je ze dne: 27. listopad 2017

Zakončení sezóny „Do lesa s lesníkem“ pro rok 2017

Letošní sezónu „Do lesa s lesníkem“ zakončilo 106 dětí a jejich pedagogů ze Základní školy J. V. Sládka Zbiroh. Akce proběhla ve čtvrtek 2. listopadu 2017 na polesí Vlastec u města Zbirohu. Dopolední program v lese pro ně připravila Nadace dřevo pro život ve spolupráci se společností Colloredo-Mannsfeld spol. s r. o. a za finanční podpory Ministerstva zemědělství.

Děti si za velice příznivého slunečného počasí zábavnou formou vyzkoušely každodenní činnosti lesníka v lese. Největším zážitkem pro děti byla ukázka práce tažného koně Bajaji při dopravě dříví z lesa a přehlídka loveckých dravců (orla skalního, sovy pálené, káně Harrisova).

Na závěr dne si děti odvezly dva dárky od partnerské firmy Colloredo-Mannsfeld spol. s r. o., a to dobré koláčky a dřevěné palisádové lavičky, které si samy vyrobily.

Jak se den v lese vydařil, zhlédnete na fotografiích a videu níže.


Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací