Zbirožské děti se vzdělávaly v lese

Novinka je ze dne: 25. listopad 2019

Zbirožské děti se vzdělávaly v lese


Předposlední akci „Do lesa s lesníkem“ navštívilo 82 dětí a jejich pedagogů ze Základní školy J. V. Sládka Zbiroh a ZŠ a MŠ Radnice. Akce proběhla v úterý 22. října 2019 na polesí Vlastec u města Zbirohu. Dopolední program v lese pro ně připravila Nadace dřevo pro život ve spolupráci se společností Colloredo-Mannsfeld spol. s r. o. a za finanční podpory Ministerstva zemědělství.

Děti si v podzimním počasí zábavnou formou vyzkoušely každodenní činnosti lesníka v lese. Největším zážitkem pro ně byla ukázka práce tažného koně Bajaji při dopravě dříví z lesa, sázení stromečků, ukázka hlasů lesní zvěře a přehlídka loveckých dravců (poštolky a káněte Harrisova). V tvořivé dílně pak s nadšením montovaly dřevěné krmelce pro zvěř.

Na závěr dne si děti odvezly dva dárky od partnerské firmy Colloredo-Mannsfeld spol. s r. o., byly to dobré koláčky a dřevěné krmelce, které si samy vyrobily.


Jak se den v lese vydařil, zhlédnete na fotografiích a videu níže.

2020 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací