10 let Dřevěné stavby roku oslavíme soutěží zajímavostí ze dřeva

Novinka je ze dne: 07. listopad 2019

10 let Dřevěné stavby roku oslavíme soutěží zajímavostí ze dřeva

Uteklo to jako voda. Už deset let budujeme dřevěný svět šetrný k přírodě. Oslavy 10. výročí ankety chceme propojit s oslavami Nadace dřevo pro život, které bude v roce 2020 krásných 15 let. Rádi bychom proto veřejnosti ukázali zajímavé dřevěné výrobky, které se do ankety nevešly. Jsou to předměty, za kterými se skrývá nový úhel pohledu, skvělý nápad nebo příběh hodný sdílení. Ty všechny chceme ukázat ve speciální soutěžní kategorii.

Speciální kategorie: Zajímavosti ze dřeva

V Dřevěné stavbě roku 2020 tak otevřeme speciální 9. kategorii Zajímavosti ze dřeva: dřevěné výrobky s nevšedním příběhem. Své dřevěné výrobky, které nelze zařadit do „klasických“ kategorií ankety, můžete hlásit do konce prosince 2019. Přihlaste např. dřevěné sochy, lodě, výrobky ze dřeva (od hokejky přes stavebnici po žebřík) a podělte se s námi o váš příběh. Proč výrobek hlásíte, co je na něm zajímavého nebo netradičního. Design, konstrukční řešení, originalita, kvalita nebo cesta, jakou se dostal do vašeho života. Pro vítěze této kategorie bude připravena speciální cena.

Kdy a jak se přihlásit?

Registrace do kategorie Dřevěné zajímavosti byla uzavřena 19. 1. 2020. Vítěze můžete zvolit v termínu 24. 2. –  6. 3. 2020 na webových stránkách Dřevěná stavba roku . 

 

V únoru 2020 vybereme ze všech nominovaných zajímavostí ty, pro které bude v únoru a březnu hlasovat veřejnost (v rámci hlasování v anketě Dřevěná stavba roku 2020). Soutěžící, které do hlasování vybereme, můžeme v lednu požádat o doplnění potřebných údajů. Vítěze zveřejníme v katalogu, na Facebooku a uděláme s ním rozhovor. Všechna soutěžní díla představíme v průběhu roku 2020 na našem Facebooku a budeme usilovat o to, aby se co nejvíc z vašich dřevěných zajímavostí dostalo do médií.

kolaz kuriozity

V případě dotazů se obracejte na vedoucí péče o soutěžící Lenku Polákovou, l.polakova@drevoprozivot.cz.

Těšíme se na vaše zajímavosti ze dřeva a zejména vaše příběhy.

2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací