Přihlaste se do 10. ročníku Dřevěné stavby roku

Novinka je ze dne: 17. září 2019

Jubilejní 10. ročník Dřevěné stavby roku je otevřen 

Hlásit svá díla můžete on-line do 8 soutěžních kategorií. Čas máte do Valentýna, tedy do 14. února 2020.

Některé kategorie jsou zpoplatněny registračním poplatkem

Před přihlášením si prosím pročtěte soutěžní podmínky. Nově má soutěžící povinnost doložit souhlas majitele díla s účastí v anketě. 

Soutěžící, kteří se do ankety přihlásili do 30. 11. 2019, získali dárek: mediální prostor navíc. Jejich díla proto budeme ještě před zahájením hlasování prezentovat na našem webu i Facebooku

KDO ROZHODNE?

O umístění děl bude v termínu od 24. února do 11. března 2020 rozhodovat odborná porota (v pěti kategoriích) a v on-line hlasování také veřejnost (v osmi kategoriích). Roubenky a sruby jsou nově hodnoceny pouze veřejností. Loni nám veřejnost zaslala 44 598 hlasů pro 106 soutěžních děl. Vítěze vyhlásíme v dubnu 2020. 

Cena pro vítěze je 10 000 Kč, dřevěný diplom, titul pro své dílo Dřevěná stavba roku 2020 v dané kategorii a pozvánka na slavnostní vyhlášení vítězů.

A na závěr jsme pro vás sepsali výhody, které vám může účast v anketě přinést.

Těšíme se na nová zajímavá díla s vůní dřeva!

2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací