10. ročník DSR: hlásit své dřevěné stavby můžete od září 2019

Novinka je ze dne: 04. červen 2019

10. ročník DSR: hlásit své dřevěné stavby můžete od září 2019

 

Přihlašování do Dřevěné stavby roku 2020 spouštíme společně s konáním veletrhu For Arch.

Přihlašovací formulář bude k dispozici na www.DrevenaStavbaRoku.cz. Díla včetně všech povinných příloh se registrují on-line. Uzávěrka přihlášek bude v polovině února 2020.

Soutěží se v 8 soutěžních kategoriích. Některé kategorie jsou zpoplatněny registračním poplatkem. Soutěžní stavby v daných kategoriích z minulých ročníků si můžete prohlédnout v této Galerii.

O umístění děl rozhoduje odborná porota (složení loňské poroty zde) a v on-line hlasování také veřejnost. Máme tedy v každé kategorii (kromě dřevěných hřišť, kde porota díla nehodnotí) dva vítěze.

Hlasování veřejnosti začíná v únoru 2020. Loni nám veřejnost zaslala 44 598 hlasů pro 106 soutěžních děl.

Vyhlášení vítězů se koná na jaře 2020 (termín upřesníme). Cena pro vítěze je 10 000 Kč, dřevěný diplom a pozvánka na slavnostní vyhlášení vítězů.

Soutěžní podmínky každoročně lehce upravujeme, ale pro představu zde uvádíme ty loňské. Zásadní parametry se nemění. Více o přihlašování děl najdete zde.

A na závěr jsme pro vás sepsali výhody, které vám může účast v anketě přinést.

Těšíme se na nová zajímavá díla s vůní dřeva!

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací