Co vyhrála vítězná hlasující?

Co vyhrála vítězná hlasující?
Novinka je ze dne: 27. březen 2017

Vítězná hlasující paní Eva Koudelová v soutěžní anketě Dřevěná stavba roku 2017 vyhrála čtyřdenní pobyt ve srubu HONKA v Jizerských horách pro 4 – 6 se spoustou bonusů od společnosti FINNY s.r.o. 

Popis srubu:

Srub HONKA (viz fotogalerie níže) se nachází v Jizerských horách, cca 15 km od Harrachova. Kapacita srubu je 4 - 6 osob. Jedná se o dvoupodlažní budovu se 2 samostatnými ložnicemi, centrální místností s otevřeným krbem a kuchyňskou linkou, WC se sprchovým koutem a krytou terasou (celkově cca 100 m2 celkové užitné plochy). Pobyt je možné rezervovat od čtvrtka do pondělí.

Bonusy:

 • Návštěva Dřevěné stavby roku 2016 v kategorii Roubenky a sruby - Rodinného domu HONKA.
 • Voucher na slevu v hodnotě 50.000,- Kč při uzavření kontraktu na HONKA chatu od 100 do 150 m2 celkové užitné plochy.
 • Voucher na slevu 100.000,- Kč při uzavření kontraktu na RD - HONKA od 200 do 250 m2 celkové užitné plochy.
 • 3denní zájezd do Finska (výrobní závod HONKA v KARSTULE - střední FINSKO a HELSINKI), nebo do Maďarska (návštěva AVALON - PARKU v Miškolci) při uzavření kontraktu na RD - HONKA od 200 m2 celkové užitné plochy výše (pobyt je hrazen firmami FINNY a HONKA - FINLAND kromě nákladů na dopravu tam a zpět).

 

Podmínky k výhře:

 • Platnost dárkového poukazu je do konce roku 2017 (tedy do konce roku 2017 je nutné se domluvit na termínu pobytu a využití bonusů).
 • Termín pobytu je možné si vybrat v období od května do října 2017 a je nutno si jej rezervovat minimálně 1 měsíc předem.
 • V pobytu není zahrnuto stravování, v chatě je vše potřebné pro vlastní vaření (vařič, mikrovlnná trouba, lednice, nádobí).
 • K chatě se lze dostat autem, parkování cca 50 metrů od chaty. Plán cesty zašleme výherci po předání ceny.
 • Chata nemá bezbariérový přístup.
 • Je možné přijet se psem menších plemen (zhruba do velikosti kokršpaněla), ale vždy po dohodě předem s provozovatelem chaty.
 • Slevy v případě uzavření kontraktu na dodávku našich HONKA celků jsou nepřenosné na třetí osoby. Tedy jsou pouze pro příslušného výherce!

Cenu pro hlasující věnovala společnost FINNY s.r.o.

LUXUSNĚ, ZDRAVĚ A V SOULADU S PŘÍRODOU - SRUBY A DŘEVOSTAVBY HONKA.
Finská značka HONKA byla založena v roce 1958 a od té doby představuje špičku ve svém oboru - výrobě luxusních dřevěných domů. 
Sruby, srubové domy, roubené stavby, v klasickém i nízkoenergetickém provedení - stavby značky HONKA najdete po celém světě, kde je jich už více než 100 000 - ať už jsou to golfové resorty, hotely, mateřské školy nebo rodinné domy a chaty. 
Chceme lidem ukázat, jak bydlet zdravě a v souladu s přírodou v nejvyšší kvalitě.

LOGO RGB 1024

  

 

IMG 2523 IMG 6008
IMG 3745  IMG 3747

2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací