Dětský den na tom nejlepším dřevěném hřišti

Novinka je ze dne: 13. listopad 2018

Dětský den na tom nejlepším dřevěném hřišti

Vítězové ankety Dřevěná stavba roku 2018 v kategorii Dřevěná hřiště malá a velká mívali v rámci své výhry milou povinnost připravit na vítězném hřišti dětský den pro veřejnost. Toto pravidlo jsme se pro letošní ročník rozhodli zrušit. Pokud totiž cenu vyhraje realizační firma,  a ne obec nebo zoologická zahrada, jak tomu většinou bývalo, stává se pro vítěze z milé povinnosti komplikace. I nadále budeme samozřejmě rádi, pokud vítěz použije odměny 10 000 Kč na organizaci dětského dne, toto rozhodnutí už ale ponecháme pouze na vítězi.

Aktuální soutěžní podmínky si můžete prohlédnout zde.

Na kterých dřevěných hřištích DSR 2018 se letos konaly dětské dny?

Firma JinýKus, která vyhrála se svým hřištěm Hrad kategorii Dřevěná hřiště – malá, postavila u příležitosti dětského dne pro děti ze školky Kolektivní dům ve Zlíně bosou stezku. Tu mohou děti využívat po celý rok a obměňovat ji podle libosti.

Kadlcak DD 2018V sobotu 2. června uspořádal svůj dětský den zábavní park Mirakulum, jehož Dětská vesnička získala nejvíc hlasů veřejnosti v kategorii Dřevěná hřiště – velká.

Mirakulum

 

 

2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací