Dětský den na vítězném malém hřišti v Rosicích u Brna

Novinka je ze dne: 15. červen 2016

Dětský den na vítězném malém hřišti v Rosicích u Brna

Kamínkové hřiště v Rosicích u Brna zvítězilo v kategorii Dřevěná hřiště - malá v anketě Dřevěná stavba roku 2016. Město získalo odměnu 10 000 Kč, kterou využilo při organizaci dětského dne na vítězném hřišti. O své dojmy z akce se na řádcích níže podělily paní učitelky z MŠ Zámecká. Děkujeme za zajímavou reportáž.

Oslavy letošního Dne dětí v rosické mateřské škole započaly již na přelomu měsíce května a června. Díky tomu, že Kamínkové hřiště zvítězilo v soutěži Dřevěná stavba roku (a to v kategorii malá dřevěná hřiště) a získalo první cenu v podobě finančního daru, uspořádaly paní učitelky pro děti zábavné dětské dny. Dny proto, že najednou bychom se všichni na hřiště nevešli, takže program probíhal po dobu dvou dnů. Děti si vyzkoušely všechny prvky, které nabízí naše krásné hřiště – stavěly na pískovišti, rozezvučely zvukovadlo, lezecká stěna byla pořád obsazena a krátký odpočinek poskytoval domeček v průběhu celého dopoledne. Zároveň byl dětem k dispozici velký skákací hrad se skluzavkami a probíhal program s klaunem, takže chvílemi bylo těžké rozhodování - kam dříve?

Pan klaun měl pro děti připraveno tvarování nafukovacích balonků dle přání dětí, takže kočičky, pejsci, ale také ptáčci a šavle dělali velkou radost, jen sem tam některý balonek nevydržel, takže klaun měl pořád plné ruce práce. Některé děti zaujalo maňáskové divadlo, taneční soutěž a další připravené aktivity.

Na oslavu Dne dětí nás také přišel pozdravit pan starosta Mgr. Jaroslav Světlík a ředitel Nadace dřevo pro život Ing. Stanislav Polák s Ing. Lenkou Trandovou.  

Myslíme si, že akce byla velice zdařilá a užily si ji všechny děti, a ještě jednou děkujeme Nadaci dřevo pro život.

Učitelky MŠ Zámecká

2021 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací