Dětský den na vítězném velkém hřišti v parku Mirákulum se podařil

Novinka je ze dne: 12. květen 2017

Dětský den na vítězném velkém hřišti v parku Mirákulum se podařil

V parku Mirákulum se ve čtvrtek 11. května 2017 za nádherného počasí slavil svátek dětí, kterého se účastnil i tým Nadace dřevo pro život s panem ředitelem Stanislavem Polákem. Děti i jejich rodiče si užili den v parku s mnoha herními prvky, a zejména s „Lesním městečkem“. To je název hřiště, které vyhrálo titul Dřevěná stavba roku 2017 v kategorii Dřevěná hřiště – velká. Anketu pořádá Nadace dřevo pro život.

Ředitel Nadace dřevo pro život Stanislav Polák předal zástupcům parku Mirákulum, panu Jiřímu Antošovi, majiteli, a paní Mgr. Janě Midrlové, manažerce parku, dřevěný diplom a poukaz na 10 000 Kč pro vítěze. Finanční odměnu použil park právě na organizaci dětského dne. Při předávání výhry ředitel nadace doplnil, že je to již druhé vítězství parku Mirákulum v sedmileté historii této prestižní ankety a že jistě nebude posledním.

Cílem ankety je ukázat veřejnosti dřevěné stavby ve všech jejich podobách, tak aby si každý mohl vybrat svoje dřevěné hřiště, dům či interiér. „Hlavním posláním Nadace dřevo pro život je podpora obnovitelné suroviny - dřeva. V běžném životě to znamená, že čím víc budeme využívat dřevo, tím více chráníme naše životní prostředí, a to tím nejpřirozenějším způsobem,“ vysvětluje S. Polák.

Jsme rádi, že se dětský den na vítězném hřišti takto povedl a přejeme parku Mirákulum hodně dalších spokojených návštěvníků.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací