Dětský den na vítězném velkém hřišti ve Šťastné zemi se podařil

Novinka je ze dne: 09. červen 2016

Dětský den na vítězném velkém hřišti ve Šťastné zemi se podařil

Ve Šťastné zemi se v sobotu 4. června slavil svátek dětí, kterého se účastnil i tým Nadace dřevo pro život s panem ředitelem Stanislavem Polákem. Na děti i jejich rodiče čekal připravený park s mnoha herními prvky, trampolínami, pískovišti, hradem Trosky i mini ZOO, ale také bohatý doprovodný program. Nechyběly oblíbené atrakce, jako jsou aquazorbing, dětské bagroviště a jízdy na koních.

V rámci dětského dne došlo i na předání významného ocenění. Ředitel Nadace dřevo pro život Stanislav Polák předal zástupci Šťastné země cenu „Dřevěná stavba roku 2016“ v kategorii velká dětská hřiště, kterou získala replika hradu Trosky ve veřejném hlasování. Jedná se o mimořádné ocenění. Jak ředitel nadace doplnil, vloni otevřená replika hradu Trosky patří k nejpovedenějším stavbám tohoto druhu v republice. „Naše nadace byla založena před deseti lety. Naším hlavním posláním je podpora obnovitelných surovin, zejména dřeva. My říkáme, že čím víc budeme používat obnovitelné zdroje, tak tím víc chráníme ty neobnovitelné,“ přiblížil Polák. Podle něho platí, že čím je strom starší, tím méně uhlíku absorbuje, mladý les je na tom daleko lépe, proto máme umět dřevo více využívat v každodenním životě a současně podporovat novou výsadbu.

Jsme rádi, že se dětský den na vítězném hřišti takto povedl a přejeme areálu Šťastná země hodně dalších spokojených návštěvníků.

TZ Nadace dřevo pro život a areálu Šťastná země www.stastnazeme.cz

2021 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací