Dřevěná stavba roku 2018 zahájena

Novinka je ze dne: 18. září 2017

Dřevěná stavba roku 2018 zahájena

Osmý ročník oblíbené ankety Dřevěná stavba roku byl 19. září 2017 zahájen. Co to pro vás znamená? Už nyní můžete hlásit své dřevěné stavby do 8 soutěžních kategorií této ankety. V únoru a březnu příštího roku pak bude pro vaše hřiště, konstrukce, dřevostavby, roubenky, sruby a interiéry hlasovat jak odborná porota, tak široká veřejnost.

Do 30. 11. pro soutěžící BONUS

Pokud se přihlásíte do 30. listopadu, získáte od nás jako dárek zvláštní bonus: mediální prostor navíc. Vaše dílo budeme ještě před zahájením hlasování prezentovat na našem webu i Facebooku. Další výhodou je, že soutěžní díla jsou v Galerii i katalogu řazena podle data jejich přihlášení. Čím dříve se tedy přihlásíte, tím víc budete vidět!

Pozor, počet děl v každé kategorii je omezen na maximálně 20. Doporučujeme proto přihlásit se co nejdříve, v některých kategoriích byl minulý rok veliký zájem a ne všichni zájemci se stihli přihlásit.

Dřevěné stavby pro váš lepší život!

Posláním ankety Dřevěná stavba roku je ukazovat široké veřejnosti krásu a výhody dřevěných staveb. Využíváním dřeva ve stavebnictví totiž přispějeme svému zdraví i zdraví naší planety.

 

Při registraci se vám  bude hodit:

Důvody, proč se přihlásit

Soutěžní podmínky

Registrační formulář

Galerie minulých ročníků

Soubory ke stažení

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací