Dřevěné stavby budou bojovat o titul nejlepší stavby roku

Novinka je ze dne: 18. únor 2019

Přihlašování do ankety Dřevěná stavba roku 2019 bylo v pátek 15. 2. uzavřeno.

Nyní je to na vás
Hlasujte od 25. 2. do 13. 3. 2019 pro dřevěné stavby na webu www.DrevenaStavbaRoku.cz a rozhodněte o výsledcích největší ankety dřevěných staveb v ČR. Spolu s vámi budou hlasovat také naše odborné poroty (porota pro moderní dřevostavby, konstrukce, sruby a roubenky a interiéry).

Vybírat můžete z malých a velkých dřevěných hřišť, z návrhů a realizací dřevěných konstrukcí a moderních dřevostaveb, realizací roubenek, srubů a dřevěných interiérů. Hlasováním ve všech 8 kategoriích se zařadíte do soutěže o pobyt ve srubu HONKA v Jizerských horách.

Vítěze vyhlásíme on-line
Vítěze oznámíme ve středu 10. dubna odpoledne na zámku ve Křtinách u Brna. V každé kategorií bude udělen titul Dřevěná stavba roku 2019. Celou akci budeme vysílat on-line na našem Facebooku.

2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací