Dřevěné stavby to mají spočítané

Novinka je ze dne: 29. únor 2016

Dřevěné stavby to mají spočítané

V pátek 26. 2. bylo ukončeno hlasování v anketě Dřevěná stavba roku 2016 (DSR).

V tomto ročníku přilákala soutěžní díla REKORDNÍ zájem hlasujících. Během hlasování veřejnosti nám přišlo celkem 45 357 hlasů! Ve stejném termínu jako veřejnost hlasovala také odborná porota.

Konečné pořadí všech 88 soutěžních děl v 8 kategoriích je zatím tajné. Vítěze zveřejníme na slavnostním vyhlášení vítězů DSR 2016 na zámku ve Křtinách u Brna dne 17. 3. 2016.

Naše anketa je ale výjimečná tím, že propagujeme všechna soutěžní díla, nehledě na jejich umístění. Všichni soutěžící tak získají zajímavý mediální prostor, který podpoří jejich podnikání. Po celý rok 2016 je budeme prezentovat na všech významných veletrzích a jiných akcích spojených s dřevěným stavěním po celé ČR. Budeme je vystavovat v rámci Putovní výstavy DSR, dále v plnobarevném katalogu s nákladem 7 000 ks a také v Galerii na našem webu, kde budou trvale umístěny s volným přístupem pro veřejnost.

Aktuality o anketě pravidelně publikujeme na našem Facebooku a webu, kde najdete také partnery ankety, bez nichž by se tento projekt nemohl uskutečnit.

 

Joomla SEF URLs by Artio

2020 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací