Kdo hodnotí Dřevěné interiéry?

Kdo hodnotí Dřevěné interiéry?
Novinka je ze dne: 01. březen 2018

Kdo hodnotí Dřevěné interiéry?

Představujeme vám odbornou porotu ankety Dřevěná stavby roku 2018 pro kategorii Dřevěné interiéry – realizace.

haladoc. Ing. arch. Boris Hála, Ph.D., Mendelova univerzita v Brně

V roce 1977 absolvoval Fakultu architektury na VUT v Brně. Od roku 2006 učí na Mendelově univerzitě v Brně předměty týkající se tvorby interiéru, kde také v roce 2012 ukončil doktorandské studium v oboru nábytku. V roce 2015 byl jmenován docentem na TU v Bratislavě v oboru designu. Je členem České komory architektů a také hostujícím autorizovaným členem Slovenské komory architektů. Zabývá se navrhováním budov, interiérů a nábytku. V roce 1993 byl jmenován soudním znalcem pro oblast designu nábytku. Jeho přednášky jsou žádané po celém světě.

 

kotradyova1doc. Ing. Veronika Kotradyová, Ph.D., Fakulta architektury STU Bratislava

Působí jako pedagožka, výzkumnice a projektová manažerka na Fakultě architektury STU v Bratislavě. Absolvovala obor Design nábytku na Dřevařské fakultě TU ve Zvolenu. Svou výzkumnou specializaci na ekologické navrhování si rozšířila na UC Berkeley v USA. Absolvovala několik výzkumno-pedagogických pobytů v zahraničí. Od roku 2011 se intenzivně zaobírá tématem interakce člověka a dřeva. Je zakladatelkou a ředitelkou výzkumno-vývojového centra BCD Lab (Body Concious Design Laboratory). Pracuje také jako interiérová designérka a konzultantka v rámci těchto filozofií. Je autorkou několika odborných knih.

 

sinajskyIng. Viktor Sinajský, design ATAK

Vystudoval Design nábytku na Mendlově univerzitě v Brně. Již v průběhu studií se účastnil mnoha designérských soutěží nejen pod patronací Design centra České republiky. Vždy pracoval na rozvoji svého osobitého designu. V průběhu let měl několik autorských výstav svých fotografií. Do dnešního dne prošlo pod jeho designérským vedením na stovky úspěšných interiérových projektů. Od roku 2004 byl samostatně pracující designér pro potřeby interiérové firmy. Následně se zapojil do designérského týmu atelieru Viewart, který navrhoval interiéry pro různé obchodní společnosti. V roce 2011 založil společně s kolegy nový ateliér design ATAK, kde pracuje jako vedoucí celého kreativního designérského týmua je specialistou na interiérový a nábytkový design. Jeho oblíbené motto zní: „...není důležité udělat novou židli, ale nejlepší židli...“ (Adolf Loos)

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací