Kdo hodnotí Dřevěné konstrukce a Roubenky a sruby?

Novinka je ze dne: 07. únor 2018

Kdo hodnotí Dřevěné konstrukce a Roubenky a sruby?

Představujeme vám odbornou porotu ankety Dřevěná stavby roku 2018 pro kategorie Dřevěné konstrukce – návrhy a realizace a Roubenky a sruby – realizace.

Ing. Petr Červený, Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

cerveny

Absolvoval Fakultu stavební ČVUT v Praze, obor Pozemní stavby v roce 1989. Je učitelem odborných předmětů a zástupcem  ředitele Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy ve Volyni. Přes dvacet let se podílí na pořádání mezinárodních  seminářů Dřevostavby a od roku 2014 na vedení Vzdělávacího střediska s CNC technologií na opracování dřeva při VOŠ a  SPŠ Volyně.

 

 

 

Ing. Dalibor Houdek, Ph.D., Výzkumné dřevařské centrum FPInnovations v Kanadě

houdek

Dalibor Houdek je regionální manažer výzkumného dřevařského centra FPInnovations v kanadské Albertě. V roce 1993 absolvoval Pat Wolfe Log Building School v Ontariu, kde se učil navrhovat a realizovat srubové stavby a později na Technické univerzitě ve Zvolenu získal titul Ph.D. za práci na téma „Požární vlastnosti srubových stěn“. Je dlouholetým členem a bývalým viceprezidentem Mezinárodní asociace stavitelů srubů (International Log Builders’ Association) a mnoha výrobcům pomohl zvýšit produkci a výrobní kvalitu. Napsal dvě knihy o srubech a několik vědeckých a technických prací a přednáší o dřevostavbách v Severní Americe, Asii a Evropě.

doc. Ing. Petr Kuklík, CSc., České vysoké učení technické v Praze

kuklik petr fotografie

Petr Kuklík je absolventem Fakulty stavební ČVUT, na které přednáší předměty v oboru dřevěných konstrukcí. Je vedoucím vědecko-výzkumného oddělení materiálů a konstrukcí v Univerzitním centru energeticky efektivních budov ČVUT. Je předsedou České dřevařské společnosti ČSSI a předsedou české Technické normalizační komise TNK 34 – Dřevěné konstrukce. Je též členem komisí: TNK 38 – Spolehlivost stavebních konstrukcí, TNK 27 – Požární bezpečnost staveb, TNK 135 – Dřevo a materiály na bázi dřeva. Zastupuje Českou republiku v mezinárodních normalizačních komisích v oboru dřevěných konstrukcí.

   

 

Ing. arch. Jan Melichar, Obec architektů ČR

melichar

Absolvoval na Fakultě architektury a pozemního stavitelství VUT v Brně. Je členem Obce architektů, kde v letech 1999 – 2001 působil ve funkci předsedy Rady a letech v 2001 – 2009 jako předseda Dozorčí rady. Je také členem České komory autorizovaných inženýrů a techniků (ČKAIT). Specializuje se na obchodní domy, hotely, restaurace, logistická centra a v poslední době také na školy a rodinné domy. Od roku 1992 vlastní projektový ateliér AID Kontakt v Brně. Dále se podílí se na projektech veletrhů a výstav a je příležitostným oponentem u státních závěrečných zkoušek na FA VUT v Brně. Byl také 5 semestrů externím pedagogem na FA ČVUT v Praze.

 

 

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací