Která média s námi chrání životní prostředí?

Novinka je ze dne: 26. duben 2018

Která média s námi chrání životní prostředí?

Podívejte se, která média s námi chrání životní prostředí...

Anketa Dřevěná stavba roku je čím dál více vidět a svou zásluhu na tom mají i naši mediální partneři. Zjistěte, kterých 13 médií s námi chrání životní prostředí tím, že podporují stavby ze dřeva, z našeho obnovitelného stavebního materiálu.

České stavby

ČESKÉ STAVBY.CZ – Obsáhlý internetový portál o stavbě, zahradě a bydlení. Obsah portálu je tvořen unikátními redakčními články, analýzami a informacemi z oblasti bydlení. Poskytujeme vyčerpávající informace potřebné nejen při stavbě domu, ale i při údržbě zahrady, plánování bytové architektury nebo řešení finančních otázek spojených s bydlením. Oblíbenou součástí serveru je také katalog regionálních řemeslníků a firem.

Dřevařský magazín

Dřevařský magazín je odborný časopis pro podporu dřevařské, truhlářské a nábytkářské výroby distribuovaný v ČR a SR od roku 2000. Je významným informačním partnerem největších profesních sdružení, odborných škol a institucí. Vychází v tištěné i internetové podobě. Portál www.drevmag.com přináší aktuality a zajímavosti z odvětví zpracování dřeva. Mimo to obsahuje všechny odborné články publikované v DM. Dřevařský magazín spolu s informačním portálem www.drevmag.com a elektronickým magazínem Dřevmagletter tvoří synergicky propojenou trojici médií pokrývající celý dřevozpracující a nábytkářský průmysl v ČR a SR.

Dřevostavitel

Dřevostavitel.cz je nezávislý informační portál se zaměřením na dřevostavby. Byl založen v roce 2011 jako reakce na nedostatek nezávislých nebo laicky srozumitelných informací o dřevostavbách na českém internetu. Za cíl si klade nejen informovat čtenáře z řad laické i odborné veřejnosti o aktuálních trendech a možnostech, ale také zvyšovat jejich oborovou kvalifikaci. Portál publikuje články s kvalitním obsahem, díky čemuž si vybudoval vysokou důvěru svých čtenářů. O tom svědčí také stále rostoucí návštěvnost portálu i počet fanoušků na facebookové stránce.

Dům & zahrada

Dům & zahrada je nejčtenější magazín věnovaný stavbě rodinného domu a úpravě jeho interiéru a okolí. Časopis usiluje o komplexní a nadčasový přístup k problematice a všímá si všech fází s nimiž se stavebník a majitel domu v průběhu stavby může setkat. Titul slouží jako zdroj cenných informací a praktických rad pro všechny, kdo uvažují o bydlení v rodinném domě nebo v něm již bydlí. Časopis sleduje dění ve světovém designu a navazuje kontakty s předními světovými architekty a designéry. Jako první na trhu představuje exkluzivní realizace rodinných domů a zahrad.

EARCH.

EARCH. Předchůdce webového deníku EARCH., E-architekt.cz, byl před 15 lety prvním českým zpravodajským serverem ze světa architektury. Denně publikujeme aktuální nestranné informace ze světa české i světové architektury a designu. Poskytujeme mediální partnerství široké škále akcí, jsme mediálními partnery českých i moravských galerií zaměřujících se na architekturu a design. Píšeme PR články šité na míru našim dlouhodobým partnerům i jednorázovým inzerentům. Naše partnery a inzerenty podporujeme bannerovou reklamou i na sociálních sítích. Podporujeme mladé architekty a designéry, aby byli lépe vidět. http://www.earch.cz

Ekobyvanie/ekobydlení

Náklady na energetické zabezpečení našeho bydlení nám sahají stále hlouběji do kapes a po dobu životnosti domu dosáhnou na statisíce korun. Publikace přináší informace o nových přístupech, materiálech a technologiích, které mohou snížit energetickou náročnost budov. Cílem časopisu EKObyvanie/EKObydleni je nabídnout informace srozumitelnou a populární formou.

Energeticky soběstačné budovy ESB

Magazín Energeticky soběstačné budovy je prvním českým titulem, tematicky se specializujícím na výstavbu a provoz staveb s nízkou energetickou náročností. Čtvrtletník Energeticky soběstačné budovy, je rozesílán jako elektronický interaktivní magazín na e-mailové adresy více než 40 000 odborníků stavebního oboru v České republice - všech členů České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT). Archiv všech čísel si mohou čtenáři zdarma stáhnout na webových stránkách www.esb-magazin.cz

HOME

Časopis HOME, který vychází jedenáctkrát ročně, se věnuje širokému spektru témat. Dočíst se v něm můžete o nejnovějších trendech z oblasti bydlení, designu a nechybí ani užitečné informace a rady, týkající se samotné stavby. Pokud plánujete nové bydlení, nebo jen hledáte inspiraci, nahlédněte na stránky věnované architektuře a bytovému designu a seznamte se s prací českých i zahraničních architektů. Nezapomínáme ani na milovníky přírody a pravidelně pro ně připravujeme články a rady na zušlechtění vlastních zahrad. Nechybí ani tipy na zahradní techniku, návody a postřehy odborníků.

Materiály pro stavbu

Odborný časopis Materiály pro stavbu je určen projektantům, technikům stavebních firem, architektům, stavebním inženýrům a všem zájemcům o novinky v oblasti stavebnictví. Přináší informace především o stavebních materiálech a výrobcích a způsobech jejich použití. Upozorňuje na poruchy vzniklé chybnou volbou technologie či nesprávným postupem a navrhuje možnosti jejich nápravy. Internetový portál časopisu www.imaterialy.cz přináší kromě odborných článků i denní zpravodajství z oboru stavebnictví a architektury.

Pěkné bydlení

Magazín Pěkné bydlení je exkluzivní měsíčník, který oslovuje širokou čtenářskou veřejnost. Vychází již od roku 1999 a své místo na trhu s periodiky si získal a udržuje především kvalitou zpracování a precizním výběrem témat, mezi něž patří jak odborná témata z oboru stavebnictví, tak inspirativní články z oblasti interiérové architektury.

Každé vydání přináší mnoho návštěv ze zajímavých novostaveb a rekonstruovaných staveb. Součástí magazínu jsou i praktické rady pro úpravu bytu a domu včetně originálních dekorací, tipy a doporučení pro péči o zahradu a aktuálně jsou zařazovány texty o financování a ekonomické stránce současného bydlení. Časopis vychází v tištěné i elektronické podobě.

PROFISportal

Jsme PROFIS. Informační platforma pro profesionály ve stavebnictví. Sdílíme informace a zkušenosti ze stavební praxe. Se stavební komunitou komunikujeme prostřednictvím tištěného a online magazínu PROFIS. Většinu obsahu PROFISu vytváříme autorsky sami. Píšeme články, fotíme, nahráváme rozhovory, natáčíme a zpracováváme videa. Získáváme a sdílíme informace užitečné pro lidi postižené stavební praxí. Máte co říct? Máte co sdílet? Kontaktujte nás… Šéfredaktorem PROFISu je Stanislav Müller, DiS. Tel: +420 605 238 969, email: muller@DrevoPortal.cz

Stavebnictví

Časopis Stavebnictví – časopis Stavebnictví je vysoce odborný recenzovaný měsíčník, určený pro kompletní odbornou veřejnost ve stavebnictví. Cílovou skupinou čtenářů jsou všichni členové České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT), Českého svazu stavebních inženýrů (ČSSI) a Svazu podnikatelů ve stavebnictví (SPS). Koncepce časopisu Stavebnictví má za cíl předat čtenářům komplexní informace o aktuálním dění ve stavebním oboru, představit a zhodnotit technicky zajímavé projekty a seznámit s jejich investiční přípravou a realizací. Dále pak upozorňuje na nové stavební výrobky či technologie. Časopis Stavebnictví vydává Informační centrum ČKAIT v auditovaném měsíčním nákladu 33 890 výtisků.

Stolaři-Truhláři.cz

Internetový portál Stolaři-Truhláři.cz s truhlářskou tématikou má povahu inzertně-informační. Je vhodný především pro truhláře a nábytkáře, pro jejich dodavatele, koncové zákazníky, ale také kutily. Naleznete tu 2 katalogy firem rozdělené na Výrobce (truhláři, nábytkáři...) a Dodavatele (vše potřebné k jejich práci...). Portál uveřejňuje články s různými tématy, provozuje inzerci a spolupracuje s organizátory projektů, veletrhů a výstav se zaměřením na dřevoobráběcí průmysl. Nabízí zápisy v katalogu firem, prezentaci PR článků, novinky a akce, bannerové kampaně, inzerci, kalendář akcí a v neposlední řadě konzultace dotačních programů.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací