Obrazem: Vyhlášení vítězů ankety Dřevěná stavba roku 2017

Novinka je ze dne: 28. březen 2017

Obrazem: Vyhlášení vítězů ankety Dřevěná stavba roku 2017

Ve čtvrtek 23. března 2017 se na zámku v obci Křtiny u Brna sešlo přes 80 hostů. V pohodové atmosféře se zde setkali vítězové ankety Dřevěná stavba roku 2017, partneři projektu i novináři. Speciálním hostem byl světoznámý londýnský architekt Kevin Flanagan z PLP Architecture, spoluautor slavného návrhu nejvyššího dřevěného mrakodrapu světa Oakwood Timber Tower.

Celým dnem nás provázel moderátor Ondřej Blaho, známý z televizní obrazovky a rádií. Program zahájil architekt Kevin Flanagan se svou přednáškou o dřevěných výškových budovách, a to zejména o již zmíněném dřevěném mrakodrapu. K radosti diváků s sebou převezl i zmenšeninu této stavby, která bude mít 315 m a 80 pater. V druhé částí odpoledne bylo zahájeno slavnostní vyhlášení vítězů ankety Dřevěná stavba roku 2017. Po ocenění všech 14 vítězů následoval raut zpříjemněný cimbálovou muzikou Demižón, Strážnice.

Slavnostní vyhlášení vítězů DSR 2017 ve Křtinách se konalo pod záštitou Prof. RNDr. Ladislava Havla, CSc., rektora Mendelovy univerzity v Brně. Projekt se koná pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky, ministryně pro místní rozvoj, Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva životního prostředí a Svazu měst a obcí České republiky a podporují jej významní partneři, které najdete zde.

 

Fotografie z akce, které jsou k dispozici i ke stažení, si prohlédněte níže. Veškeré aktuality o vyhlášení vítězů najdete na našem Facebooku.

Více fotografií ke stažení zde.

2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací