Odborná porota kategorie Dřevěné interiéry

Novinka je ze dne: 15. únor 2019

Představujeme vám odbornou porotu ankety Dřevěná stavba roku 2019 pro kategorii Dřevěné interiéry  realizace.

 

bastlov

ING. IVA BASTLOVÁ DIS.
interiérová designérka, návrhářka, lektorka a vydavatelka odborného magazínu Interiéry

Po dokončení VOŠ Volyně v roce 2002, oboru „tvorba navrhování interiérů a nábytku“ působila několik let v Brik interiér studiu jako bytový designér. Poté přesunula svojí činnost do vydavatelství RF Hobby. Od roku 2007 pracovala jako hlavní bytový designér ve společnosti Architrade. Své vzdělání rozšířila o obory Konstrukce dřevěných staveb a nábytku a Nábytek a výrobky ze dřeva, které vystudovala na Technické univerzitě ve Zvolenu. Je vydavatelka jediného odborného magazínu pro interiérové designéry a architekty INTERIÉRY v ČR. Od roku 2007 publikuje v řadě různých médií. Dále organizuje odborný seminář Interiéry a doprovodné programy pro veletrhy o bydlení. Čtyři roky přednášela ve škole Intermezzo na téma navrhování kuchyní a koupelen a dva roky v Institutu bytového designu. Nyní spolupracuje s on-line školou bytového designu Jany Pěkné a pořádá odborné přednášky a firemní školení. Již několik let se věnuje také produktovému designu, designu wellness prostorů, tvorbě konceptů a velmi často pracuje s technologií digitálního tisku. V České republice je specialistkou na interiérové trendy, které pravidelně sleduje na zahraničních veletrzích.

 

hála

DOC. ING. ARCH. BORIS HÁLA, PH.D., Mendelova univerzita v Brně

V roce 1977 absolvoval Fakultu architektury na VUT v Brně. Od roku 2006 učí na Mendelově univerzitě v Brně předměty týkající se tvorby interiéru, kde také v roce 2012 ukončil doktorandské studium v oboru nábytku. V roce 2015 byl jmenován docentem na TU v Bratislavě v oboru designu. Je členem České komory architektů a také hostujícím autorizovaným členem Slovenské komory architektů. Zabývá se navrhováním budov, interiérů a nábytku. V roce 1993 byl jmenován soudním znalcem pro oblast designu nábytku. Jeho přednášky jsou žádané po celém světě.

 

Kotradyova1

DOC. ING. VERONIKA KOTRADYOVÁ, PH.D., Slovenská technická univerzita v Bratislavě

Působí jako pedagožka, výzkumnice a projektová manažerka na Fakultě architektury STU v Bratislavě. Absolvovala obor Design nábytku na Dřevařské fakultě TU ve Zvolenu. Svou výzkumnou specializaci na ekologické navrhování si rozšířila na UC Berkeley v USA. Absolvovala několik výzkumných a pedagogických pobytů v zahraničí. Od roku 2011 se intenzivně zaobírá tématem interakce člověka a dřeva. Je zakladatelkou a ředitelkou výzkumno-vývojového centra BCD Lab (Body Concious Design Laboratory). Pracuje také jako interiérová designérka a konzultantka v rámci těchto filozofií. Je autorkou několika odborných knih.

 

sinajsky

ING. VIKTOR SINAJSKÝ, design ATAK

Vystudoval Design nábytku na Mendelově univerzitě v Brně. Již v průběhu studií se účastnil mnoha designérských soutěží nejen pod patronací Design centra České republiky. Vždy pracoval na rozvoji svého osobitého designu. V průběhu let měl několik autorských výstav svých fotografií. Do dnešního dne prošlo pod jeho designérským vedením na stovky úspěšných interiérových projektů. Od roku 2004 byl samostatně pracující designér pro potřeby interiérové firmy. Následně se zapojil do designérského týmu atelieru Viewart, který navrhoval interiéry pro různé obchodní společnosti. V roce 2011 založil společně s kolegy nový ateliér design ATAK, kde pracuje jako vedoucí celého kreativního designérského týmu a je specialistou na interiérový a nábytkový design. Jeho oblíbené motto zní: „… není důležité udělat novou židli, ale nejlepší židli...“ (Adolf Loos)

ING. VIKTOR SINAJSKÝ

design ATAK

2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací