Odborná porota kategorií Dřevěné konstrukce a Roubenky a sruby

Novinka je ze dne: 05. únor 2019

Představujeme vám odbornou porotu ankety Dřevěná stavba roku 2019 pro kategorie Dřevěné konstrukce návrhy, Dřevěné konstrukce realizace a Roubenky a sruby.

 

bernkov

ING. JITKA BERÁNKOVÁ, PHD., Výzkumný a vývojový ústav dřevařský v Praze

Výzkumný a vývojový ústav dřevařský je Notifikovanou osobou č. 1393 (stavební výrobky ze dřeva a na bázi dřeva), certifikačním orgánem na výrobky dřevozpracujícího průmyslu. Dle metodiky DNK kontroluje stavební firmy, které jsou členy ADMD. Nezávislou kontrolu kvality výstavby individuálních dřevostaveb realizuje podle metodiky Certifikát Kvalitní stavba. Ing. Beránková, PhD. je členkou technické normalizační komise TNK 34 Dřevěné konstrukce a auditorem dřevostaveb RAL pro BMF Bundes-Gütegemeinschaft Montagebau und Fertighäuser e.V. Věnuje se pedagogické a přednáškové činnosti.

 

cerveny

ING. PETR ČERVENÝ, Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně

Absolvoval Fakultu stavební ČVUT v Praze, obor Pozemní stavby v roce 1989. Je učitelem odborných předmětů a zástupcem ředitele Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy ve Volyni. Přes dvacet let se podílí na pořádání mezinárodních seminářů Dřevostavby a od roku 2014 na vedení Vzdělávacího střediska s CNC technologií na opracování dřeva při VOŠ a SPŠ Volyně.

 

houdek

ING. DALIBOR HOUDEK, PH.D., Výzkumné dřevařské centrum FPInnovations v Kanadě

Dalibor Houdek je regionální manažer výzkumného dřevařského centra FPInnovations v kanadské Albertě a je zodpovědný za výzkumné programy primárního zpracování dřeva, dřevostaveb a stavebních výrobků na bázi dřeva. Je dlouholetým členem a bývalým viceprezidentem Mezinárodní asociace stavitelů srubů (International Log Builders’ Association) a členem několika technických komisí a poradcem organizací propagujících využívání dřeva ve stavebnictví. Napsal dvě knihy o srubech a často přednáší o dřevostavbách v Severní Americe, Asii a Evropě.

 

Kuklík Petr fotografie

DOC. ING. PETR KUKLÍK, CSC., České vysoké učení technické v Praze

Petr Kuklík je absolventem Fakulty stavební ČVUT, na které přednáší předměty v oboru dřevěných konstrukcí. Je vedoucím vědecko-výzkumného oddělení materiálů a konstrukcí v Univerzitním centru energeticky efektivních budov ČVUT. Je předsedou České dřevařské společnosti ČSSI a předsedou české Technické normalizační komise TNK 34 – Dřevěné konstrukce. Je též členem komisí: TNK 38 – Spolehlivost stavebních konstrukcí, TNK 27 – Požární bezpečnost staveb, TNK 135 – Dřevo a materiály na bázi dřeva. Zastupuje Českou republiku v mezinárodních normalizačních komisích v oboru dřevěných konstrukcí.

2020 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací