Přihlaste se do ankety Dřevěná stavba roku 2016 a Vaše podnikání bude vidět!

Novinka je ze dne: 02. listopad 2015

Přihlaste se do ankety Dřevěná stavba roku 2016 a Vaše podnikání bude vidět!

2. 11. 2015, Praha: Přihlašování do ankety Dřevěná stavba roku 2016 bylo dne 1. 11. 2015 spuštěno! Přihlaste své dřevěné stavby do ankety a zajistěte si tak propagaci své činnosti po celý rok ve velmi zajímavém rozsahu.

Nadace dřevo pro život vyhlašuje tento rok již šestý ročník ankety Dřevěná stavba roku (DSR). Projekt pravidelně získává záštitu Ministerstva zemědělství, Ministerstva průmyslu a obchodu, Svazu měst a obcí a dalších významných partnerů. Soutěžící mohou hlásit svá díla do kategorií Dřevěná hřiště, Dřevěné konstrukce, Moderní dřevostavby, Roubenky a sruby a Interiéry. Jak vysvětluje ředitel Nadace dřevo pro život Ing. Stanislav Polák,: “Anketu vnímám  jako mimořádně efektivní marketingový nástroj pro získávání nových zákazníků. Lidé chodí na náš web po celý rok a hledají tam pro svou vysněnou dřevěnou stavbu projektanta či realizační firmu. A většinou je najdou.”

Své dřevěné stavby můžete do ankety jednoduše a rychle přihlásit přes nový elektronický formulář dostupný na našem webu (http://www.drevoprozivot.cz/prihlaseni-dila) v termínu od 1. 11. 2015 do 12. 2. 2016. Vaši dřevěnou stavbu trvale umístíme do veřejně přístupné Galerie soutěžních děl (příklad zde), do katalogu DSR 2016, který rozdáváme na veletrzích po celé ČR, budeme ji propagovat na našich i partnerských sociálních a zpravodajských médiích.

Hlasování odborné poroty i laické veřejnosti proběhne ve dnech 15. – 26. 2. 2016. Vítězové všech kategorií budou kromě jiného také oceněni finanční odměnou 10 000 Kč.

V našem novém, jednodušším přihlašovacím systému naleznete stručný návod jak se přihlásit, také soutěžní podmínky, přehledný harmonogram ankety a kontakty na vedoucí soutěžních kategorií. Jednoduché tipy, jak pořídit kvalitní fotografie Vaší dřevěné stavby najdete v našem starším článku.

Proto neváhejte a přihlaste svá díla do naší ankety co nejdříve.

Budeme se také těšit na Váš názor na nový přihlašovací systém, zejména nás zajímá, je-li srozumitelný a časově nenáročný. Jinými slovy, zdali je pro Vás příjemný. Napište nám prosím Váš názor na pr@drevoprozivot.cz - jsou to právě Vaše postřehy, které nás posouvají dál!

Podmínky ročníku 2016 najdete níže v příloze. 

Terezie Poláková

PR a sociální média

Nadace dřevo pro život

pr@drevoprozivot.cz

 

 

Soubory ke stažení

2020 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací