První soutěžící – dřevěná hřiště

Novinka je ze dne: 10. leden 2019

První soutěžící – dřevěná hřiště

 

Podívejte se, jaká díla se přihlásila do naší ankety Dřevěná stavba roku 2019 do konce listopadu a získala tak bonusovou prezentaci na našem webu a Facebooku navíc.

Dnes vám představíme první soutěžící z kategorií Dřevěná hřiště – malá a Dřevěná hřiště – velká.

Nestihli jste náš bonus pro první soutěžící?

Přihlaste se do 30. ledna a dostanete od nás zdarma zpětnou vazbu na prezentaci vašeho díla. Dobrá fotka, chytlavý text a detaily, které ocení porota? Rádi poradíme.

Svá díla můžete registrovat až do 15. 2. 2019 ZDE.

 

Dřevěná hřiště – malá

Prvním dílem v kategorii Dřevěná hřiště – malá je Pravěké hřiště – stegosaurus, jehož dominantním herním prvkem je dřevěná maketa dinosaura. 

01 01 praveke hriste stegosaurus

V této soutěžní kategorii najdete také Těžní věž Horní Babákov. Toto netradiční hřiště se nachází pár metrů od místa, kde v minulosti stála těžní věž. Obě hřiště přihlásil Národní geopark Železné hory.

01 03 tezni vez horni babakov

Dalším přihlášeným je dílo Dětská skupina Sovička, které přihlásilo Klubíčko Kroměříž, z.s. Dětské hřiště slouží pro děti v registrované Dětské skupině Sovička, což je alternativa MŠ.

01 02 detska skupina sovicka

Relaxační zóny v Modřanech k nám přihlásil MgA. Matěj Görner. Vnitroblok obsahuje zónu s pískovištěm, workoutová sestavu pro starší děti i prostor stíněný vzrostlým dubem pro seniory.

01 04 relaxacni zony v modranech

Pochlubila se také obec Ždírec, která nám představila dílo Ždírecká ZOO. Všech více než 80 zvířat je zde dílem mistrů řezbářů nebo uměleckých kovářů.

01 05 zdirecka zoo

Přihlásila se také Zoologická zahrada a botanický park Ostrava se svým dílem Včelí stezka v Zoo Ostrava, která představuje návštěvníkům život nejznámějších zástupců společenského hmyzu.

01 06 vceli stezka v zoo ostrava

Soutěžit bude také Pařezová chaloupka, Medový domek z Mateřské školy Zlín. "Pařezová chaloupka" láka děti svou členitostí. Oproti tomu "Medový domek" v sobě skrývá útočiště pro ty nejmenší.

01 07 parezova chaloupka medovy domek 

Dřevěná hřiště – velká

 Tuto kategorii otevírá Zoo Chleby o. p. s. s názvem díla Zoo Chleby. Tohle hřiště zaujme všechny věkové kategorie dětí.

02 01 zoo chleby

Jistě zaujme Mufovo hřiště, které přihlásil MgA. Matěj Holý / Hřiště.cz. Design hřiště volně vychází z díla Stanislava Holého a scénografie televizního pořadu Studio Kamarád. 

02 02 mufovo hriste

Krásným projektem je také První volnočasový EKOPark Liberec, který do kategorie přihlásil První volnočasový EKOPark Liberec, z. ú. Tuto oázu klidu a zeleně pro trávení volného času najdete jak jinak než v centru Liberce.

02 03 prvni volnocasovy ekopark liberec

Dětské hřiště Vítějeves – LOĎ do kategorie Dřevěná hřiště – velká přihlásila obec Vítějeves. Stavba lodi je dominantou sportovního hřiště, které leží v blízkosti trasy k hradu Svojanovu.

02 04 detske hriste vitejeves lod

A město Příbram přihlásilo své Dětské vodní hřiště Příbram. Mezi vybavení hřiště patří například sprcha květina, otočná stříkačka Máňa či kládová houpačka Koník.

02 05 detske vodni hriste pribram

2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací