První soutěžící – Moderní dřevostavby – návrhy

Novinka je ze dne: 24. leden 2019

První soutěžící – Moderní dřevostavby – návrhy 

Podívejte se, jaká díla se přihlásila do naší ankety Dřevěná stavba roku 2019 do konce listopadu a získala tak bonusovou prezentaci na našem webu a Facebooku navíc.

Dnes vám představíme první soutěžící z kategorie Moderní dřevostavby – návrhy.

Nestihli jste náš bonus pro první soutěžící?

Přihlaste se do 30. ledna a dostanete od nás zdarma zpětnou vazbu na prezentaci vašeho díla. Dobrá fotka, chytlavý text a detaily, které ocení porota? Rádi poradíme.

Svá díla můžete registrovat až do 15. 2. 2019 ZDE.

Moderní dřevostavby – návrhy 

Prvním dílem v kategorii Moderní dřevostavby – návrhy je VENKOVNÍ UČEBNA, jelikož kdo si výuku venku jednou vyzkouší, rád se k ní vrací. Dílo přihlásila Huť architektury Martin Rajniš – David Kubík, Petr Štambach.

06 01 VENKOVNI UCEBNA

Huť architektury Martin Rajniš – David Kubík, Petr Štambach přihlásili dále DVA APARTMÁNY ŽELEZNÁ RUDA, stavbu jako zrozenou k relaxaci.

06 02 DVA APARTMANY ZELEZNA RUDA

Huť architektury Martin Rajniš – David Kubík, Petr Štambach přihlásili také DŮM ČÍČOVICE, zobrazující vizi moderního bydlení pro mladé.

06 03 DUM CICOVICE

Klub u řeky k nám přihlásil ARCHCON atelier, s.r.o. Stavba imituje bok lodi a nabízí krásný výhled na řeku.

06 04 Klub u reky

Naší soutěžní ankety se zúčastní také Ing. arch. Martin Hajný, který přihlásil dílo Rodinný dům s ubytováním. Jednoduchými dispozičními úpravami se v budoucnu dům přemění z menšího penzionu ve větší rodinné sídlo. 

06 05 Rodinny dum s ubytovanim

Ing. arch. Martin Hajný soutěží také s dílem Modifikovatelný typový dům, jež tvoří minimalistický a snadno upravitelný dům. Dle potřeb dané rodiny je možno vybrat ze 3 variant tohoto domu.

06 06 Modifikovatelny typovy dum

Soutěžit bude také PURLIVE, spol. s r. o. se třemi díly. Prvním je SIMONA 52 typový dům PURLIVE. Obývací část domu prosvětlují prosklené francouzské dveře, které umožňují bezprostřední kontakt se zahradou a přístup na terasu.

06 07 SIMONA 52 typovy dum PURLIVE

TOM 128 typový dům PURLIVE zase reprezentuje pohodlné bydlení pro 4členou rodinu na užitkové ploše 128 m2 zajištěné dispozicí domu 5+1. 

06 08 TOM 128 typovy dum PURLIVE

Zajímavostí díla PAVEL 76 typový dům PURLIVE je centrálně umístěný krb, který kromě vytvoření příjemné atmosféry dokáže výrazně snížit náklady na vytápění.

06 09 PAVEL 76 typovy dum PURLIVE

Jistě zaujme také Roubenka 8 / 8, kterou přihlásil OK PYRUS, s.r.o. Úsporná moderní roubenka s rustikálními prvky je vhodná do příměstské zástavby.

06 10 Roubenka 8 8

Krásným projektem je také Harumaru House, který do kategorie přihlásil ASGK Design s.r.o. Srdcem domu je centrální obytný prostor se zapuštěným japonským stolem.

06 11 Harumaru House

Kontemplatívne centrum  do kategorie Moderní dřevostavby – návrhy přihlásil Jakub Kender. Fasádní obklad tvoří spálené dřevo, které je odkazem na zničení původního kláštera požárem v 16. století.

06 12 Kontemplativne centrum

 

Společnost 3AE s.r.o. přihlásila Dům u skály. Objekt je navržen tak, aby byl co nejvíce soběstačný a většinu energie potřebnou pro provoz si vyrobil sám.

06 13 Dum u skaly

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací