První soutěžící – Moderní dřevostavby – realizace a Dřevěné interiéry

Novinka je ze dne: 31. leden 2019

První soutěžící – Moderní dřevostavby – realizace a Dřevěné interiéry

 

Podívejte se, jaká díla se přihlásila do naší ankety Dřevěná stavba roku 2019 do konce listopadu a získala tak bonusovou prezentaci na našem webu a Facebooku navíc.

Dnes vám představíme první soutěžící z kategorií Moderní dřevostavby – realizace a Dřevěné interiéry – realizace.

Svá díla můžete registrovat až do 15. 2. 2019 ZDE.

Moderní dřevostavby – realizace

Prvním dílem v kategorii Moderní dřevostavby – realizace je Dům ve Stínadlech, který do kategorie Moderní dřevostavby – realizace přihlásily MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY s.r.o. Základní architektonický návrh domu dodal sám investor.

07 01 Dum ve Stinadlech

Dalším přihlášeným je Dům Prokop, který přihlásil ASGK Design s.r.o. Zachováním proporcí původního vesnického domu respektuje tvarosloví a ráz místa.

07 02 Dum Prokop

Školní družinu ZŠ Újezd v Plzni k nám přihlásil projectstudio8. Všimněte si zajímavého kontrastu s historizujícím stylem školy, která byla vystavěna na počátku 19. století.

07 03 Skolni druzina ZS Ujezd v Plzni

Pochlubili se také LANDSCAPE 4U, s.r.o., kteří nám představili Rodinný dům Na Štěpnici. Stavba je řešena jako dřevostavba v systému DEKPANEL.

07 04 Rodinny dum Na Stepnici

Přihlásili se také Dobčické rybníčky s.r.o. se svým dílem Dobčické rybníčky – Verunka. Stavba je umístěna na dubových pilotách, obklopena vodou a byla zpracována převážně z lokálního dřeva, které bylo vytěženo v souvislosti se stavbou rybníka.

07 05 Dobcicke rybnicky Verunka

Soutěžit bude také Rodinné sídlo Pod Ořešníkem, které přihlásilo LIDOVÉ BYDLENÍ s.r.o. Konstrukce obvodových stěn je navržena a provedena jako difúzně otevřená.

07 06 Rodinne sidlo Pod Oresnikem

Prohlédněte si také Dům na úpatí Brd od 3AE s.r.o., jehož velké prosklené části umožňují silný kontakt s okolím a sedací okno u jídelního stolu je centrem všeho dění.

07 07 Dum na upati Brd

Dřevěné interiéry - realizace

Tuto kategorii otevírá Liga lesní moudrosti, z. s. s dílem Fram – schodiště s příběhem. Tyto schody jsou z ručně tesaných modřínových trámů. Lanové zábradlí a sítě z konopných lan.

08 01 Fram schodiste s pribehem

Jistě vás zaujme i Byt v korunách Chaber, který přihlásila Kristina Prokšová. Byt v novostavbě na okraji Prahy s výhledem do přírody slouží mladé rodině a jako nosný prvek interiéru volila dřevo.

08 02 Byt v korunach Chaber

Krásným projektem je také Šalanda Karlín. Rozsáhlá restaurace nabízí jak nízké, tak vysoké barové sezení v černo-červené barevné kombinaci, které společně s bezbarvými dřevěnými prvky stolů, lavic a obložení utváří velmi útulný dojem.

08 03 Salanda Karlin

 

Do této kategorie přihlásil UNIS-N, spol. s. r.o. také Valašskou chalupu - Hájenku. Stavba je jednou z řady rekreačních objektů ve Velkých Karlovicích s třemi plně vybavenými apartmány s možností ubytovat až 20 hostů.

08 04 Valasska chalupa Hajenka

Nábytkové moduly REXTA nabízí všestranné využití. Sestavíte z nich konferenční stolek, stoličky, knihovnu nebo i kuchyňský koutek. Jak to v praxi vypadá, ukazuje Minibyt REXTA.

08 05 Minibyt REXTA

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací