Rozhodnuto. Dřevěné stavby to mají spočítané.

Novinka je ze dne: 08. březen 2018

Rozhodnuto. Dřevěné stavby to mají spočítané.

V pátek 2. 3. bylo ukončeno hlasování v anketě Dřevěná stavba roku 2018 (DSR).

V tomto ročníku přilákala soutěžní díla REKORDNÍ zájem hlasujících. Během hlasování veřejnosti nám přišlo rekordních 67 441 hlasů! Ve stejném termínu jako veřejnost hlasovala také odborná porota.

Konečné pořadí všech 95 soutěžních děl v 8 kategoriích je zatím tajné.

Vítěze zveřejníme na slavnostním vyhlášení vítězů DSR 2018 na zámku ve Křtinách u Brna ve středu 4. 4. 2018.

Naše anketa je ale výjimečná tím, že propagujeme všechna soutěžní díla, nehledě na jejich umístění. Všichni soutěžící tak získají zajímavý mediální prostor, který podpoří jejich podnikání. Po celý rok 2018 je budeme prezentovat na všech významných veletrzích a jiných akcích spojených s dřevěným stavěním po celé ČR. Budeme je vystavovat v rámci Putovní výstavy DSR, dále v plnobarevném katalogu s nákladem 7 000 ks a také v Galerii na našem webu, kde budou trvale umístěny s volným přístupem pro veřejnost.

Aktuality o anketě pravidelně publikujeme na našem Facebooku a webu, kde najdete také partnery ankety, bez nichž by se tento projekt nemohl uskutečnit.

 

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací