Ze zákulisí ankety: Co se děje, když odešlete přihlášku?

Novinka je ze dne: 13. listopad 2019

Ze zákulisí naší ankety: Co se děje, když odešlete přihlášku?

Milí dřevostavitelé,

přemýšleli jste někdy nad tím, co se stane po tom, když odešlete přihlášku s vaším soutěžním dílem do ankety Dřevěná stavba roku? Jak se zpracovává dál? Je za tím automat, nebo člověk? Vy, kteří jste s námi již soutěžili, odpověď znáte. O vaše dílo se nestarají automaty, ale usměvavé dámy, které péči o vás považují za velmi důležitou. Zakládáme si na tom, aby pro vás byla účast v anketě pohodlná a příjemná.

pos banner

Každé přihlášené dílo proto osobně kontroluje specialistka na danou kategorii z týmu Péče o soutěžící. Víme totiž, že ačkoliv se přihlášce maximálně věnujete, může vám něco ujít. Právě proto se na každé přihlášené dílo podívá buď Lenka, naše dvě Jany nebo Veronika či Petra. Kontrolují, zdali hlavní fotografie díla vypadá v Galerii dobře, zda se logo správně naformátovalo a dokumentace je pojmenovaná tak, aby se v ní vyznala odborná porota. Půdorysy, které každý dodáváte v jiné kvalitě, překreslujeme do jednotného formátu, aby se v katalogu pěkně vyjímaly. Vaše texty před zveřejněním projde korektorka Irena. Chceme, aby vaše prezentace u nás byla perfektní a splnila svůj účel – upoutala pozornost potenciálních zákazníků k vaší firmě, kterou prezentujeme v Galerii, katalogu nebo na veletrzích

Zkontrolovat 100 staveb chvíli trvá
Zkontrolovat všech 80 až 100 děl, které se do ankety ročně hlásí, zabere spoustu času. Pokud zjistíme významnější nedostatek, hned vám píšeme nebo voláme. „Zejména v lednu a únoru strávím se soutěžícími na telefonu více času, než se svou maminkou,“ směje se Lenka Poláková, vedoucí týmu Péče o soutěžící. Doporučujeme proto, abyste se hlásili co nejdříve, ideálně už na podzim, abychom měli dostatek prostoru pro úpravu vašich děl. Jako odměnu a motivaci za přihlášení do 30. listopadu dostanete mediální prostor navíc. Minulý rok se tak do konce listopadu přihlásilo 40 děl.

Péče jako od maminky
Jak jsme již prozradili, vaši pohodu a spokojenost má letos opět na starost pět usměvavých dam, resp. maminek, které spojuje nadšení a láska ke dřevu a také skvělé organizační schopnosti. Většina z nich je na rodičovské dovolené a umně protkává péči o rodinu s péči o vás, naše soutěžící. A co je na práci baví? Povídat si se soutěžícími a pomáhat životnímu prostředí. „Mám přece děti, není mi lhostejné, v jakém světě budou vyrůstat,“ říká trojnásobná maminka Petra.

Vaše zpětná vazba nás posouvá dál
Uzávěrkou přihlášek naše péče o soutěžící nekončí. Pro každé dílo připravuje grafička Michaela banner na podporu hlasování. Po vyhlášení výsledků vám pošleme pořadí vašeho umístění jak u poroty, tak u veřejnosti. Ptáme se také na zpětnou vazbu. Jsou to právě vaše podněty, které každý rok posouvají anketu dál. Už desátým rokem. Letos jsme tak díky zpětné vazbě soutěžících z ročníku 2019 upravili požadavky na povinné dokumentace k dílu a u dřevěných konstrukcí povolili nahrávání hlavních fotek na výšku. Se soutěžícími daného ročníku pak dalších 12 měsíců pravidelně komunikujeme a informujeme je o tom, kde bylo jejich dílo díky účasti v naší anketě vidět.

A co na to naši soutěžící?
Podporovat dřevěné stavby a interiéry nás baví a doufáme, že se nám to daří čím dál lépe. Ostatně – zeptali jsme se na názor našich soutěžících. Zjistěte, proč účast v naší anketě doporučují Irena Truhlářová z Archcon atelier, Martin Tesařík z DUMRAZDVA, Václav Pinďák z 3AE nebo Michal Šopík z Vesper Homes.

Jak se vám pohled do zákulisí péče o soutěžící líbil? Příště se podíváme do zákulisí našeho oddělení PR a komunikace.

2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací