Dřevo je cesta jako téma Týdne lesů 2017

Novinka je ze dne: 01. květen 2017

Dřevo je cesta jako téma Týdne lesů 2017

Tradiční celorepubliková akce Týden lesů se koná tento rok na téma Dřevo je cesta k rovnováze na Zemi. Informace o našem projektu se tak dostanou k tisícům dětí i dospělých, kteří se v květnu do akce zapojí. Akci vyhlašuje Lesní pedagogika.

Přijďte do lesa za lesníky v Týdnu lesů i vy! Týden lesů trvá sice jenom týden (8.-12. 5. 2017), ale akce pro Vás u příležitosti Týdne lesů 2017 chystají lesníci z celé České republiky v průběhu celého měsíce května. Seznam plánovaných akcí naleznete v kalendáři akcí.

Nadace dřevo pro život vyhlásila navíc v rámci Týdne lesů SOUTĚŽ PRO DĚTI O CENY V CELKOVÉ HODNOTĚ 4 500 Kč!

tl banner holcicka

Název soutěže: Staň se lesníkem!

Lesníci přispívají svojí péči o les k rovnováze na Zemi. Staň se lesníkem i Ty! Pošli nám fotku nebo video, jak se staráš spolu se svými kamarády o les - můžeš nám ukázat, jak sázíš nebo měříš stromy, čistíš les, vyrábíš něco ze dřeva apod.

Fotky a videa pošli na e-mail tydenlesu@drevoprozivot.cz a sleduj Facebook www.facebook.com/LesniPedagogika, kde tvou fotku či video vystavíme. Tři soutěžící si mohou vybrat ceny v hodnotě až 4 500 Kč! Pravidla na www.lesnipedagogika.cz/tydenlesu.

Dřevo je cesta k rovnováze na Zemi - co to znamená?

Využíváním dřeva napomáháme rovnováze na Zemi, protože dřevo je naše obnovitelná surovina. Jejím využíváním tak chráníme životní prostředí. Více o této cestě se dozvíte na webu Dřevo je cesta.

2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací