Co byste chtěli ze dřeva?

Novinka je ze dne: 24. únor 2018
Obecná novinka

Co byste chtěli ze dřeva?

Krmítko pro ptáky z plastu? Ponožky ze silonu? Dům z cihel? Kapesník z bavlny? Nebo tohle všechno ze dřeva? Je to na vás. Naše interaktivní výstavka vás donutí k zamyšlení, kde všude můžete dřevo využívat.

Výstavku, kterou jsme nazvali „Ze dřeva?“, jsme poprvé představili zaměstnancům z papírny Mondi Štětí a.s. a teď podruhé v únoru na stánku Nadace dřevo pro život na veletrhu Dřevostavby 2018. Návštěvníci si zde prohlédli ptačí krmítko, stavebnice, kuchyňské prkénko, zubní kartáček (všechno ve variantě z dřeva/plastu), také podlahu (z dřeva/keramiky), dům (z dřeva/cihly), kapesník (z papíru/látky), ponožky (z bukové viskózy/silonu), vánoční ozdoba (z dřeva/skla) a příbor (z dřeva/kovu).

unnamed

Každý návštěvník, který nám na anketní lístek napsal, který materiál u daného výrobku preferuje, se zapojil do soutěže o tři dřevěné zubní kartáčky a jedny dubové hodiny, které nechala vyrobit Nadace dřevo pro život. Anketu vyplnilo přes 400 návštěvníků veletrhu a my jsme z nich vylosovali 4 vítěze.

unnamed 1

Jedna z vítězek, slečna Strnadová, si svou výhru vyzvedla ještě na veletrhu, podívejte se. Ostatním jsme výhry zaslali poštou.

unnamed 2

Co by tedy návštěvníci veletrhu Dřevostavby 2018 chtěli mít ze dřeva?

unnamed 3

Je vidět, že většina z nás v tom má jasné. Kromě příboru a zubního kartáčku je dřevo naše cesta!

Zaujala vás výstava? Může být i u vás. Napište mi na t.polakova@drevorozivot.cz.

P.S. Stále hledáme DŘEVORÁDY. Více info zde.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací