Putovní výstava na Stavebním veletrhu v Brně

Novinka je ze dne: 29. leden 2019
Obecná novinka

Putovní výstava na Stavebním veletrhu v Brně

Putovní výstava Nadace dřevo pro život se představí na veletrhu Dřevo a stavby Brno, který se koná v rámci Stavebního veletrhu od 27. února do 2. března 2019 na brněnském výstavišti. Podívat se můžete i na Veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX. Otevřeno bude denně od 9 do 18 hodin, v sobotu do 17 hodin. Vstupenku si v online předprodeji zakoupíte již za 100 Kč, navíc od 15 hodiny bude vstup na veletrh zcela zdarma. Více informací na webu www.bvv.cz/svb.

Stavební veletrh Brno, který se odehraje v pavilonu P, ukáže novinky, nové technologie i praktické ukázky od realizace staveb, přes stavební materiály a konstrukce až po technické zařízení a vnitřní vybavení budov. Doplní jej veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno, který přinese prezentaci oborů dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů a poskytne ucelenou přehlídku dodavatelů dřevěných montovaných staveb.

Dřevostavby od A do Z – prezentace oboru, odborný program i poradenství

V pavilonu P se odehraje také veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno, který přinese prezentaci oborů dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů pro dřevostavby a poskytne ucelenou přehlídku dodavatelů dřevěných montovaných staveb. Nabídku vystavovatelů doplní poradenské centrum Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD), na jejichž stánku si mohou návštěvníci nechat poradit na všechny otázky související se stavbou a bydlením v moderní dřevostavbě. V rámci sobotního doprovodného programu představí ADMD dřevostavby jako energeticky efektivní a ekologicky šetrné domy.

Zdravý nábytek na veletrhu MOBITEX

Veletrh MOBITEX situovaný do pavilonu F bude věnován problematice vhodného výběru nábytku s pozitivním dopadem na zdraví a představí tradiční i třeba kancelářský nebo tzv. rostoucí nábytek. Těšit se můžete také na ukázku tzv. chytré domácnosti studia JASYKO, které připravilo vzorový dům. Jedna jeho část představí aktuální trendy ve vybavení interiéru včetně ukázek audiovizuální techniky, druhá se zaměří na ukázky technických a technologických řešení. Poskytovat bude i poradenský servis.

Bezplatná odborná poradenství pro každého

K dispozici vám bude řada bezplatných poradenských center – najdete zde poradenství ke všemu, co souvisí se stavbou a vybavením domu. S právními a technickými problémy vám poradí ve Stavebním poradenském centru (ČKAIT). Na vše o dřevostavbách se můžete zeptat na stánku Asociace dodavatelů montovaných domů. Pokud rekonstruujete a přemýšlíte, jak ušetřit, na stánku Státního fondu životního prostředí ČR vám poradí, na co můžete získat dotaci, jak postupovat či jakých chyb se vyvarovat. Rady na veletrhu získáte i z oblasti vodo-topo, výměny a oprav oken, stínicí techniky, komínů nebo o programu BIM. Odborníci veletrhu MOBITEX vám poradí se správným výběrem nábytku.

Bohatý doprovodný program

Doprovodný program bude každý den zaměřený na jedno téma, k němuž budou připraveny zajímavé přednášky a diskuze. Středa 27. 2. bude věnována hospodaření vodou, čtvrtek požární ochraně, pátek bezbariérovému bydlení a sobota zdravému bydlení.Páteční a sobotní doprovodný program veletrhu MOBITEX se zaměří na nové trendy v interiérech, funkčnost nábytku a dopad na zdraví člověka.

Na veletrhu nebudou chybět ani studentské soutěže a ukázky prací učňů pořádaných na podporu řemesel. Proběhne zde GRAND PRIX MOBITEX, mistrovství ČR odborných dovedností stavebních řemesel a oboru truhlář či soutěž Učeň instalatér.

2020 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací