Soutěž: Moje Vánoce s příběhem - Vánoce se dřevem

Novinka je ze dne: 20. prosinec 2015
Obecná novinka

Soutěž: Moje Vánoce s příběhem - Vánoce se dřevem

Milí příznivci lesa, dřeva a dřevěného stavění,

jelikož si vážíme Vaší milé a dlouhodobé podpory, připravili jsme pro Vás speciální vánoční dárek v podobě vánoční soutěže o luxusní, ručně vyráběné české čokolády!

Podělte se s námi o Váš vánoční příběh se dřevem a oslaďte si vstup do nového roku!

Tématem soutěže je propojení českých Vánoc a dřeva. Jen si vzpomeňte - zdobíte vánoční stromeček, chodíte krmit zvířátka do lesa, sáňkujete na saních… Určitě Vás napadnou ještě další tradice a zvyky! Nadace dřevo pro život by na toto propojení Vánoc a dřeva ráda poukázala a vyhlásila proto soutěž „Moje Vánoce s příběhem: Vánoce se dřevem“.

Jak se do soutěže zapojit?

Pošlete nám v období od 20. 12. 2015 do 3. 1. 2016 jakoukoliv fotku s Vašim vánočním příběhem se dřevem a zapojte se tak do naší soutěže. Soutěžní fotky posílejte na e-mail pr@drevoprozivot.cz, anebo v soukromé zprávě na náš facebookový profil Nadace dřevo pro život (www.facebook.com/DrevoProZivot). Fotky budeme postupně zveřejňovat a tři, které získají do 3. 1. do 12:00 největší počet lajků, postoupí do slosování o luxusní, ručně vyráběné české čokolády od Čokoládovny Troubelice. Na výběr budou tři různé druhy čokolád - jejich konkrétní podoba bude zveřejněna v průběhu soutěže na Facebooku.

Zasláním soutěžní fotografie dává soutěžící vyhlašovateli soutěže - Nadaci dřevo pro život - souhlas s použitím svého jména, obce a soutěžní fotografie na propagaci činnosti Nadace dřevo pro život v dalších letech.

Nezapomeňte, čím dříve fotku pošlete, tím více lajků máte šanci získat.

Vítěze oznámíme na Tři krále (6. ledna 2016)!

Více informací na Facebooku, anebo na e-mailové adrese pr@drevoprozivot.cz.

 

Hodně štěstí v soutěži a příjemné Vánoce se dřevem!

2021 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací