Přijďte za námi na FOR WOOD 2020 a vyhrajte

Přijďte za námi na FOR WOOD 2020 a vyhrajte


Nadace dřevo pro život bude mít i letos stánek ve vstupní hale č. 1 veletrhu FOR WOOD v pražských Letňanech. Přijďte si za námi zasoutěžit o dubové hodiny, vyzkoušet smrkový sirup a prohlédnout výstavu těch nejlepších dřevěných staveb roku 2019. Kromě nových znalostí si můžete odnést i katalog ankety Dřevěné stavby roku, který je plný inspirace. Těšíme se na vás 6.– 8. února 2020.


Co o veletrhu říká jeho organizátor?


Stavebnictví v Česku zažívá „boom” i v oblasti dřevostaveb. Jaké novinky a trendy hýbou trhem? Veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD představí ve dnech 6. až 8. února 2020 aktuální dění v tomto oboru. Přehlídka špičkových firem bude v PVA EXPO PRAHA doplněna i poradenstvím specialistů, architektů či projektantů nebo přednáškovými bloky a programem pro laiky, profesionály a rodiny s dětmi.

Dřevostavby se stále více dostávají do obliby Čechů, a to jak rodinné, tak i bytové domy. Výjimkou nejsou ani penziony nebo školky. Z celkového počtu 18 287 postavených rodinných domů za rok 2018 v České republice se dřevostavby podílely číslem 2 945 staveb, což činí 16,1 % z celkového podílu. To je více než 10% nárůst oproti roku 2008. Na tento trend reaguje veletrh FOR WOOD, který odpovídá na všechny otázky a naplňuje požadavky zájemců o tento typ bydlení.


Pro informace i pro radu


Všechny tyto technologie i další systémy a trendy výstavby dřevostaveb představuje FOR WOOD s pomocí výrobních a dodavatelských firem. Ani v únoru 2020 tomu nebude jinak a návštěvníci mohou poznat nabídky společností, jako jsou např. DOMY DNES, CELET, PILA MARTINICE, RD RÝMAŘOV nebo OK PYRUS a mnoho dalších.

Velký výběr kvalitních dodavatelů dřevostaveb na jednom místě není ale jedinou devizou veletrhu. Zájemci se mohou zdarma poradit s odborníky v Poradenském centru, kteří pomohou v jakékoliv fázi přípravy stavby. Anebo si mohou vyslechnout cenné informace na některém z připravovaných přednáškových bloků.

FOR WOOD je jedním ze tří pilířů unikátního souběhu veletrhů, jehož dalšími jednotlivci jsou FOR PASIV a nově i FOR THERM. Jedná se tak o nejkomplexnější akci představující novinky, trendy a unikátní technologie týkající se trendu pasivního bydlení. Více informací o veletrhu najdete na www.for-wood.cz.

2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací