Která média podporují šikovné studenty?

Novinka je ze dne: 07. říjen 2018

Která média podporují šikovné studenty?

Šestý ročník studentské soutěže Stavby s vůní dřeva 2018 je za námi. Pojďme se podívat, která média naši soutěž a všechny šikovné studenty, kteří se do soutěže přihlásili, podporovala.

Mezi naše mediální partnery patří Dřevařský magazín, portál Dřevostavitel.cz, časopis Dřevo&stavby, portál TZB-info a časopis Stavebnictví. Tahle média určitě znáte, případně se na ně rozhovně podívejte, jestli vás zajímá dřevo a stavitelství. :)

Dřevařský magazín

Dřevařský magazín je odborný časopis pro podporu dřevařské, truhlářské a nábytkářské výroby distribuovaný v ČR a SR od roku 2000. Je významným informačním partnerem největších profesních sdružení, odborných škol a institucí. Vychází v tištěné i internetové podobě. Portál www.drevmag.com přináší aktuality a zajímavosti z odvětví zpracování dřeva. Mimo to obsahuje všechny odborné články publikované v DM. Dřevařský magazín spolu s informačním portálem www.drevmag.com a elektronickým magazínem Dřevmagletter tvoří synergicky propojenou trojici médií pokrývající celý dřevozpracující a nábytkářský průmysl v ČR a SR.

Dřevo&stavby

Plánujete stavět dřevostavbu a nevíte jakou a s kým? Chcete vědět, jak se vůbec v dřevostavbách žije? Nebo už zařizujete interiér takového domu a hledáte inspiraci? Časopis DŘEVO&stavby a jeho portál drevoastavby.cz Vám může na tyto a další otázky týkající se staveb na bázi dřeva odpovědět. Dvouměsíčník DŘEVO&stavby  je zaměřen na stavbu, zařízení a bydlení v domech na bázi dřeva s důrazem na energetickou úspornost a výhody dřevostaveb, interiér a bydlení v nich. Je určen začínajícím stavebníkům, užitečné informace v něm najdou však i profesionálové z oboru. Více na www.drevoastavby.cz.

Dřevostavitel.cz

Dřevostavitel.cz je největší český web o dřevostavbách. Tento nezávislý informační portál zaměřený na dřevostavby, materiály a výrobky pro stavbu byl založen v roce 2011. Za cíl si klade informovat čtenáře z řad laické i odborné veřejnosti o aktuálních trendech a tím napomáhat zvyšování počtu postavených dřevostaveb v Česku. Dřevostavitel nabízí denně nový obsah, články, galerie projektů, kalkulačky, aplikace, katalog firem, mapu vzorových domů a mnoho dalšího. Díky kvalitnímu obsahu si vybudoval důvěru svých čtenářů, o čemž svědčí rostoucí návštěvnost portálu i počet fanoušků na Facebooku.  

Stavebnictví

Časopis Stavebnictví – časopis Stavebnictví je vysoce odborný recenzovaný měsíčník, určený pro kompletní odbornou veřejnost ve stavebnictví. Cílovou skupinou čtenářů jsou všichni členové České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT), Českého svazu stavebních inženýrů (ČSSI) a Svazu podnikatelů ve stavebnictví (SPS). Koncepce časopisu Stavebnictví má za cíl předat čtenářům komplexní informace o aktuálním dění ve stavebním oboru, představit a zhodnotit technicky zajímavé projekty a seznámit s jejich investiční přípravou a realizací. Dále pak upozorňuje na nové stavební výrobky či technologie. Časopis Stavebnictví vydává Informační centrum ČKAIT v auditovaném měsíčním nákladu 35 408 výtisků.

TZB-info

TZB-info je největší portál pro stavebnictví, technická zařízení budov a úspory energií TZB-info je primárně určen pro profesionály, techniky, facility management a investory. Sesterským portálem je ESTAV.cz, určený pro širokou stavební veřejnost. ESTAV.cz poskytuje každodenní zpravodajství z oblasti stavebnictví. Sleduje aktuální trendy v oblasti designu, architektury i techniky a vydává příručku Jak si koupit bydlení

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací