Reportáž: Vyhlášení vítězů Staveb s vůní dřeva 2019

Novinka je ze dne: 18. září 2019

V úterý 10. září vyhlásila Nadace dřevo pro život vítěze studentské soutěže Stavby s vůní dřeva 2019. Slavnostní den nabídl všem soutěžícím bohatý doprovodný program zaměřený na jejich osobní a profesní růst. Za studenty přijeli také významní představitelé lesnicko-dřevařského sektoru, kteří s nimi diskutovali o tom, jak nejlépe propojit studium a kariéru. Příjemný den byl korunován vyhlášením 7 vítězů z 38 přihlášených návrhů od 58 studentů z 9 fakult ČR a SR.

Novinkou vyhlášení byly tři minisoutěže pro účastníky akce. Nejvíce zájmu vzbudilo hlasování studentů pro postery svých kolegů. Vítězem určili poster k dílu Kabína od Jakuba Kendera a Margarity Afanasyevy. Ti spolu s dalšími dvěma soutěžícími získali Ceny Impact Hubu Brno, které jim umožňují využít služeb tohoto coworkingového centra, jenž udělilo naší akci záštitu.

07 kabina tiskova data page 001

Program v kostce:

  1. přednáška Job crafting, aneb jak si vytvořit práci snů, přednášející Veronika Dohnalová, HR marketér
  2. přednáška Význam a dopady zelené a modré infrastruktury města na duševní zdraví, přednášející Richard Jedon, městský architekt
  3. panelová diskuze na téma Studium vs. pracovní život (hosté: Stanislav Polák, Nadace dřevo pro život; přednášející Veronika Dohnalová a Richard Jedon; Jakub Kender, student architektury a účastník naší soutěže)
  4. Vyhlášení vítězů

Zajímá vás, kdo vyhrál? Přehled vítězů najdete v tomto článku.

Níže si prohlédněte výběr fotografií ze slavnostního vyhlášení, případně je všechny najdete v příloze nebo na Facebooku.

2020 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací