Reportáž z vyhlášení vítězů soutěže Stavby s vůní dřeva 2018

Novinka je ze dne: 13. září 2018

Reportáž z vyhlášení vítězů soutěže Stavby s vůní dřeva 2018

V úterý 11. září vyhlásila Nadace dřevo pro život vítěze studentské soutěže Stavby s vůní dřeva 2018. Slavnostní den nabídl všem soutěžícím bohatý doprovodný program zaměřený na jejich osobní a profesní růst. Za studenty přijeli také významní představitelé lesnicko-dřevařského sektoru, kteří s nimi diskutovali o tom, jak nejlépe propojit studium a kariéru. Příjemný den byl korunován vyhlášením 6 vítězů z 51 přihlášených návrhů od 63 studentů z 10 fakult ČR a SR.

Program v kostce:

  1. přednáška Co se děje v českých lesích – přednášející Jiří Groda
  2. přednáška Time management – přednášející Hana Vykoupilová
  3. panelová diskuze na téma Studium vs. pracovní život (hosté: Stanislav Polák – Nadace dřevo pro život, Tomáš Tesař – DOMY D.N.E.S. s.r.o., Jiří Koliba – MPO a Kristýna Ulrychová – studentka architektury)
  4. Prostor pro neformální diskuzi všech účastníků
  5. Vyhlášení vítězů

Zajímá vás, kdo vyhrál? Přehled vítězů najdete v tomto článku.

Níže si prohlédněte výběr fotografií ze slavnostního vyhlášení, případně je všechny najdete v příloze nebo na Facebooku.

Soubory ke stažení

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací