Studenti si užili svoji cenu a podívali se do výrobního závodu Kronospan

Novinka je ze dne: 03. prosinec 2018

Studenti si užili svoji cenu a podívali se do výrobního závodu Kronospan

Díky výhrám v soutěži Stavby s vůní dřeva, kterou pořádá Nadace dřevo pro život, jsme měli skvělou možnost podívat se do závodu firmy Kronospan v Jihlavě.

Vedoucí soutěže Lenka Trandová nás s klukama – Marcelem, Adamem a Matoušem – vyzvedla v Brně. Už během cesty bylo jasné, že tyto dva dny budou opravdu nabité zážitky.

Hned po příjezdu jsme se zúčastnili každodenní porady projede firmy. Pak následovalo představení toho, jak funguje společnost a ukázka jejich výrobků.

Po obědě přišlo to nejlepší. Samotná prohlídka závodu a jeho výroby. Měli jsme možnost podívat se do oddělení laminace, výroby OSB desek a pracovních desek. Všude jsme měli skvělé a vtipné průvodce, kteří zodpověděli každý z našich dotazů.  

Večer jsme si užili skvělou večeři ve společnosti paní Popelářové a pánů Knížete, Chalupníka a Šťastného a dozvěděli se ještě trochu víc o společnosti Kronospan.

Druhý den jsme měli možnost zúčastnit se další porady,  tentokrát porady DTD a OSB a byli jsme pozváni do laboratoře, kde nám pan Kníže ukázal všechny testy kvality, které se zde denně dělají. Čekala nás ještě přednáška o trendech, kterých se dá tímto materiálem  interiéru docílit (nejen v interiérech). Nakonec jsme dostali pěkný katalog a vzorky materiálů, které jsme si mohli sami vybrat.

Na závěr bych ráda poděkovala Nadaci dřevo pro život za organizaci soutěže Stavby s vůní dřeva a společnosti Kronospan za velmi užitečnou cenu.

 

Kateřina Vlková, vítězka Ceny společnosti Kronospan

2020 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací