Studentská soutěž Stavby s vůní dřeva 2014

Novinka je ze dne: 20. duben 2014

Nadace dřevo pro život se záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy vypisuje soutěž „Stavby s vůní dřeva 2014" v rámci projektu „Dřevěná stavba roku".

Soutěž je určena studentům vyšších odborných škol, bakalářských a magisterských studijních programů odborných vysokých škol. Soutěží se ve dvou kategoriích Návrhy dřevěných konstrukcí a Návrhy moderních dřevostaveb.

Soutěžící, kteří obdrží první, druhé a třetí místo získají

• Unikátní dřevěný diplom

• Třídenní exkurze do výrobních závodů Stora Enso v Rakousku s návštěvou realizovaných CLT projektů

• Speciální kolekce technických a uměleckých výrobků Faber-Castell pro mladé návrháře, architekty a designéry v hodnotě 8 000 Kč.

Vítěz získá titul „Vítěz studentské soutěže Stavby s vůní dřeva 2014" a pod tímto titulem si může přihlásit svoje návrhy do ankety „Dřevěná stavba roku".

Přihlášky do soutěže jsou přijímány od 1. 12. 2014 do 21. 1. 2015 a jako hlavní kontakt slouží Ing. Lenka Trandová, email: trandova@drevoprozivot.cz

Studentskou soutěž Stavby s vůní dřeva 2014 můžete sledovat i na facebooku Dřevěna stavba roku:

Facebook - Studentská soutěž Stavby s vůní dřeva 2014

Více informací k soutěži naleznete zde:

Studentská soutěž Stavby s vůní dřeva 2014

nadace soutez plakat

2021 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací