Ulov si místo a dřevěné ponožky! Soutěžíme o ceny v hodnotě 200 000 Kč.

Novinka je ze dne: 25. březen 2019

Ulov si místo a dřevěné ponožky! Soutěžíme o ceny v hodnotě 200 000 Kč.

Chystáte se přihlásit do soutěže Stavby s vůní dřeva 2019?

Dejte nám to vědět do 31. 5. 2019 a vyplňte tento krátký formulář (stačí nám vyplnit jméno, školu a e-mail). Pokud své dílo opravdu přihlásíte, získáte PONOŽKY ZE DŘEVA. Ponožky, které jsou  vyrobeny z viskózy z českého buku, věnovala do soutěže společnost Lesy ČR, s. p. Jako dárek vám je rádi předáme na slavnostním vyhlášení vítězů soutěže dne 10. 9. 2019 v Brně.

Ceny v celkové hodnotě 200 000 Kč pro vítěze

Chcete být mezi oceněnými? Přihlaste své návrhy malých či velkých dřevěných staveb na našem webu kompletně on-line do 30. června do půlnoci. Výhodou naší soutěže je, že se můžete hlásit i se svými školními projekty (např. bakalářské, diplomové práce).

Soutěžní díla bude posuzovat odborná porota složená z architektů, stavebních inženýrů a investorů. Pro soutěžní díla bude hlasovat i veřejnost. Odměněny budou také nejlepší návrhy s použitím OSB desek a CLT panelů.

Všechny informace najdete kromě webu www.StavbySVuniDreva.cz také na našem Facebooku a nově i Instagramu.

Těšíme se na vaše nápady.

 

2020 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací